Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Na zdjęciu moment wypełniania internetowej ankietyWyniki anonimowej ankiety będą pomocne w opracowaniu nowej Strategii Rozwoju Miasta Bełchatowa

 

Bełchatów rozpoczyna prace nad nową Strategią Rozwoju Miasta na lata 2023-2030. By jak najlepiej odpowiadała ona potrzebom mieszkańców zwracamy się z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety internetowej. Można to zrobić do 20 maja.


Strategia Rozwoju Miasta Bełchatowa to dokument określający m.in. kluczowe kierunki rozwojowe oraz strategiczne obszary miasta, a co za tym idzie – zwiększyć dynamikę wzrostu gospodarczego i społecznego. Długofalowym efektem jego opracowania i wdrożenia ma być z kolei poprawa jakości życia mieszkańców naszego miasta. Dodatkowo gotowa strategia będzie pomocna w procesie aplikowania o nowe środki pomocowe oraz dofinansowania z funduszy Unii Europejskiej.

 

By zawarte w dokumencie rozwiązania jak najlepiej odpowiadały aktualnym potrzebom bełchatowian, zapraszamy mieszkańców do włączenia się w prace nad dokumentem. W tym celu przygotowaliśmy specjalną anonimową ankietę. Znajdujące się w niej pytania dotyczą różnych aspektów życia w Bełchatowie oraz ich oceny. Chodzi m.in. o politykę społeczną (m.in. edukację, poziom opieki przedszkolnej, działania na rzecz osób starszych czy ułatwienia dla osób niepełnosprawnych), infrastrukturę techniczną, komunikację, poziom bezpieczeństwa, a także rozwój i perspektywy gospodarcze.


Ankieta pozwoli poznać opinie mieszkańców, a także ich sugestie w kluczowych dla przyszłości i rozwoju naszego miasta obszarach. Udzielone przez bełchatowian odpowiedzi zostaną wykorzystane wyłącznie do prac nad Strategią Rozwoju Miasta Bełchatowa na lata 2023-2030 oraz raportem z badań ankietowych, będącym jej integralnym komponentem.


Ankieta dostępna jest do 20 maja. By ją wypełnić, wystarczy kliknąć w link: Strategia Rozwoju Miasta Bełchatów na lata 2023-2030, ankieta dla mieszkańców (google.com).

 

AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl