Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Zwierzęta przebywające w schronisku są w pełni przygotowane do adopcjiZwierzęta przebywające w schronisku są w pełni przygotowane do adopcji

 

Bełchatowianie, którzy myślą o przygarnięciu psa, powinni w swoich kalendarzach zapisać datę 2 października. Tego dnia bowiem w bełchatowskim schronisku prowadzona będzie akcja „PSIEprowadzki”. Adoptować zwierzaka za symboliczną „złotówkę” będzie można między godz. 9:00 a 17:00.


Zbliża się Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji bełchatowskie schronisko przy ul. Zdzieszulickiej przygotowało specjalną akcję. – Chcielibyśmy, aby jak najwięcej naszych podopiecznych znalazło nowy, kochający dom. Na taką szansę czeka u nas blisko 400 zwierzaków, zarówno dorosłych psów, jak i szczeniąt. Mamy małe i duże psiaki, spokojne i energiczne, a każdy z nich potrzebuje ciepłego i bezpiecznego miejsca – mówi Mariusz Półbrat, kierownik bełchatowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. – Mamy nadzieję, że atrakcje, jakie przygotowaliśmy w ramach naszej akcji, przyciągną do naszego schroniska wielu odwiedzających, co przełoży się na dużą liczbę adopcji – dodaje Mariusz Półbrat.


„PSIEprowadzki”, bo o nich mowa, odbędą się już w najbliższą niedzielę, 2 października. W tym dniu między godz. 9:00 a 17:00 będzie można skorzystać z bezpłatnych porad behawiorysty oraz lekarzy weterynarii. Specjaliści oraz pracownicy schroniska odpowiedzą na każde pytanie, doradzą i rozwieją wszelkie wątpliwości związane zamieszkaniem wspólnie z czworonogiem. Największą atrakcją akcji będzie jednak możliwość adopcji zwierzaka za przysłowiową „złotówkę” (1 zł plus VAT, wysokość opłaty wyniesie zatem 1,23 zł).


Dodajmy, że przebywające w schronisku zwierzęta są odrobaczone, zaszczepione, wykastrowane lub wysterylizowane. Posiadają także czip i aktualną książeczkę zdrowia. Sam proces adopcyjny przebiega zaś szybko i sprawnie, a formalności ograniczone są do minimum. Najpierw wybieramy zwierzaka, a następnie podpisujemy zobowiązanie adopcyjne i uiszczamy wspomnianą opłatę adopcyjną. Przy podpisywaniu dokumentów potrzebny będzie dowód osobisty. Szczegółowe informacje na temat adopcji uzyskać można pod nr tel. 44 633 38 77, 600 185 657 lub na stronie schroniskobelchatow.pl.

 

AP

 

 Plakat promujący akcję Plakat promujący akcję "PSIEprowadzki" w bełchatowskim schronisku

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl