Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 Prezydent Mariola Czechowska podziękowała pracownikom MOPS-u za ich zaangażowanie w pomoc potrzebującym bełchatowianomPrezydent Mariola Czechowska podziękowała pracownikom MOPS-u za ich zaangażowanie w pomoc potrzebującym 

 

W poniedziałek, 21 listopada, obchodziliśmy Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji prezydent Mariola Czechowska spotkała się z pracownikami bełchatowskiego MOPS-u, którym podziękowała za trudną, ale jakże ważną pracę na rzecz potrzebujących mieszkańców. Przekazała także wyrazy uznania i najlepsze życzenia.


Dzień Pracownika Socjalnego, obchodzony 21 listopada, to święto wszystkich pracowników pomocy społecznej. To także doskonała okazja do wyrażenia uznania i wdzięczności za pracę i zaangażowanie w działania na rzecz osób potrzebujących. Z tej okazji w bełchatowskim Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej odbyła się uroczystość, podczas której z pracownikami MOPS-u spotkali się prezydent Mariola Czechowska i wiceprezydent Łukasz Politański.


W trakcie spotkania prezydent Czechowska podkreślała, że pomoc socjalna to niezwykle trudna działalność społeczna, szczególnie w warunkach trwającej wciąż pandemii koronawirusa, wojny na Ukrainie oraz działań związanych organizacją dostaw węgla dla mieszkańców.


(…) Dziękuję Państwu, przyjmijcie także wyrazy uznania i podziwu. Doceniam Państwa kwalifikacje, umiejętności, a przede wszystkim ogromne serce, z jakim podchodzicie do swoich podopiecznych. Zdaję sobie sprawę, że wykonujecie niełatwy i wymagający zawód. To właśnie Państwo na co dzień jesteście powiernikami ludzkich problemów, spotykacie się z ich cierpieniem, nieszczęściem i różnymi przeciwnościami losu. Z pewnością to trudne zadanie, ale mimo tego zawsze pomagacie, wspieracie, dajecie nadzieję na lepsze jutro. Jesteście cichymi bohaterami naszego społeczeństwa. Dziękuję, że osoby w potrzebie w każdym momencie mogą liczyć na Państwa szacunek, empatię, dobre słowo i wyciągniętą pomocną dłoń (…) czytamy w liście, jaki podczas spotkania prezydent Czechowska przekazała pracownikom bełchatowskiego MOPS-u.


W trakcie spotkania prezydent Mariola Czechowska razem z wiceprezydentem Łukaszem Politańskim przekazali także najlepsze życzenia pracownikom socjalnym - satysfakcji z pracy, dumy z każdego sukcesu podopiecznych, a także spełnienia wszystkich marzeń oraz planów zawodowych i osobistych.


Warto nadmienić, że kilka dni temu, podczas Wojewódzkich Obchodów Dnia Pracownika Socjalnego w Łodzi, uhonorowani zostali pracownicy, którzy w swojej działalności wyróżniają się swoim zaangażowaniem, wybitną postawą czy wysokimi standardami etycznymi, przyczyniając się tym samym do poprawy jakości życia mieszkańców województwa łódzkiego. Wśród nagrodzonych znalazły się także dwie pracownice bełchatowskiego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Ewa Paluch zajęła pierwsze miejsce w kategorii Pracownik Socjalny Województwa Łódzkiego Roku 2022, zaś Iwona Kapica-Kowalczyk otrzymała wyróżnienie w kategorii Pracownik Wspierania Rodziny i Systemu Pieczy Zastępczej Województwa Łódzkiego Roku 2022. Obu paniom serdecznie gratulujemy.

 

AP

 

Pracownicy bełchatowskiego MOPS-u przyjęli słowa uznania i podziękowania za swoją pracęPracownicy bełchatowskiego MOPS-u przyjęli słowa uznania i podziękowania za swoją pracę

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl