Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Będzie to ostatnie wydarzenie z cyklu Będzie to ostatnie wydarzenie z cyklu "Osiedlowe Lato w Mieście"

To już ostatnia odsłona „Osiedlowego Lata w Mieście”, która tym razem zagości na terenie przy kościele na osiedlu Dolnośląskim. Będzie ono połączone z „Parafiadą”. W niedzielę, 4 września, od godziny 15:30 na wszystkich czekać będzie wiele atrakcji.

 

Do cyklu „Osiedlowego Lata w Mieście” mieszkańcy już zdążyli się przyzwyczaić. Atrakcje dla najmłodszych, wiele ciekawych zajęć i animacji cieszyły się przez lato dużym zainteresowaniem bełchatowian. Na zakończenie wakacji event zorganizowany zostanie na terenie przy parafii NMP Matki Kościoła i Św. Barbary na osiedlu Dolnośląskim. Tym razem rozpocznie się o godzinie 15:30 i połączony zostanie z organizowaną co roku „Parafiadą”.

 

Nie zabraknie ciekawych propozycji znanych z  „Osiedlowego Lata w Mieście. Wśród nich m.in. uwielbiane przez dzieci dmuchańce, kółko i krzyżyk, twister i klocki w formacie XXL, zajęcia plastyczne, konkursy i loteria fantowa. Będzie też można skosztować lemoniady, zagrać w piłkę z Miejskim Centrum Sportu, poczytać książki z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną, porysować z Miejskim Centrum Kultury czy pobawić się wykrywaczem metali z Muzeum Regionalnym. Nie zabraknie też dużych, kolorowych baniek, spotkania ze strażakami i policjantami. W planach są także pokazy aikido i nordic walking. Dodatkowe atrakcje przygotowane zostaną z okazji „Parafiady”.

 

Animatorzy dołożą wszelkich starań, by uczestnicy festynu przyjemnie spędzili wolny czas w gronie rówieśników.

 

KR

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl