Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 Atrakcje, jakie przygotowaliśmy, wywołały mnóstwo uśmiechu i radości u najmłodszych bełchatowianAtrakcje, jakie przygotowaliśmy, wywołały mnóstwo uśmiechu i radości u najmłodszych bełchatowian

 

Zabawy i gry, konkursy, loteria, warsztaty i pokazy – tak wygląda „Osiedlowe lato w mieście”. W minioną niedzielę setki dzieci i rodziców bawiły się na Binkowie, a już w następny weekend dzieci spędzające wakacje w Bełchatowie zapraszamy do parku im. Markiewicza w Grocholicach.

 

Ruch i zabawa na świeżym powietrzu to doskonały pomysł na spędzenie lata w mieście. Przekonali się o tym wszystkie dzieci, które przyjęły nasze zaproszenie i w niedzielę, 3 lipca, przyszły na plac w okolicach pumptracku. Czekało tam na nich mnóstwo atrakcji. Były zajęcia plastyczne, w trakcie których milusińscy wyklejali obrazki z kolorowych nasion, malowanki i kącik sensoryczny z cieczą Newtona, kulkami i koralikami. Nie brakowało także gier i zabaw w rozmiarze XXL – kółko i krzyżyk, twister czy klocki. Animatorzy przygotowali także wiele konkursów i loterii fantowych, miłośnicy czytania mogli zaś znaleźć perełki na kiermaszu książek przeczytanych.

 

Uczestnicy festynu mieli również okazję poznania technik nordic walking, nauczenia się tańczenia energetycznej zumby oraz obejrzenia pokazu sztuk walki. Do tego tor przeszkód, mini boisko do gry w piłkę nożną, dmuchańce oraz kurtyna woda i piana party sprawiły, że uśmiechów oraz pozytywnych emocji na Binkowie nie brakowało.

 

>>> Zobacz fotorelację: Osiedlowe lato w mieście - Binków

 

Już dziś zapraszamy na kolejną odsłonę „Osiedlowego lata w mieście”. Tym razem bawić będziemy się w parku im. Józefa Markiewicza przy ul. Częstochowskiej (Grocholice). Atrakcje, których także tym razem nie zabraknie, będą czekać od godz. 16:00 do 20:00.

 

AP

 

Plakat promujący Plakat promujący "Osiedlowe lato w mieście"

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl