Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Pełny harmonogram planowanych wyłączeń dostępny jest na stronie dystrybutoraPełny harmonogram planowanych wyłączeń dostępny jest na stronie dystrybutora

 

W najbliższych dniach mieszkańcy dwóch bełchatowskich mogą spodzieewać się przerwy w dostawie energii elektrycznej. Jak informuje PGE Dystrybucja, kilkugodzinne przerwy spowodowane będą planowanymi pracami konserwatorskimi.


By zwiększyć bezpieczeńśtwo dostaw energii oraz zmniejszyć ryzyko awarii operatorzy sieci energetycznych regularnie prowadzą roboty eksploatacyjne, a także przebudowy, rozbudowy oraz modernizacje stacji i linii. Wiążą się one jednak z chwilowymi przerwanie w dostawie prądu do odbiorców. Najbliższe wyłączenia w Bełchatowie dotyczą dwóch ulic: Ciepłowniczej i Radomszczańskiej.


Jak na swojej stronie informuje PGE Dystrybucja, w przypadku ulicy Ciepłowniczej przerwa w dostawie prądu planowana jest na najblilższy piątek, 4 listopada. Energii w gniazdkach może nie być między godz. 8:30 a 13:30. Jeśli zaś chodzi o ulicę Radomszczańską, to jej mieszkańcy mogą nie mieć prądu w środę, 9 listopada. Dostawa energii elektrycznej może być wstrzymana między godz. 7:30 a 9:00.Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do przerw w dostawie energii, a przewidywany czas oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.

 

Szczegółowy plan wyłączeń, które spowodowane są prowadzonymi pracami konserwatorskimi, dostępny jest na stronie pgedystrybucja.pl w zakładce: Wyłączenia. W razie pytań można także zadzwonić pod bezpłatny nr tel. 991.

 

AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl