Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 "Zielone Grocholice: to jeden ze zrealizowanych w ramach budżetu projektów"Zielone Grocholice: to jeden ze zrealizowanych w ramach budżetu projektów

 

Bełchatowianie, którzy mają pomysł na to, co nowego zrobić w mieście albo w nim zmienić, mogą już składać swoje propozycje do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Bełchatowa. Na projekty czekamy do 17 czerwca.

 


Jak zmieni się Bełchatów? Co nowego pojawi się w naszym mieście? O tym już po raz ósmy zdecydują sami bełchatowianie. Do 17 czerwca można składać swoje propozycje do Budżetu Obywatelskiego Bełchatowa. Można to zrobić na dwa sposoby: osobiście składając formularz papierowy w punkcie informacyjnym Urzędu Miasta lub wysyłając go pocztą na adres: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów. 

 

Ważne, aby zgłaszany pomysł, można było zrealizować w 2023 roku. W przypadku projektu, który wymaga opracowania dokumentacji technicznej lub planu przedsięwzięcia – zarówno dokumentacja/plan, jak i realizacja powinny nastąpić w 2023 roku.

 

Do swojej dyspozycji bełchatowianie mają 1 mln złotych, i podobnie jak w latach poprzednich, kwota ta rozbita jest na dwie kategorie: projekty twarde – 900 tys. zł i projekty miękkie – 100 tys. zł.

Jakie wymogi powinien spełniać projekt i do kiedy można je zgłaszać? Regulamin wraz z formularzami i listą poparcia znaleźć można na dedykowanej Budżetowi Obywatelskiemu Bełchatowa – decydujemy.belchatow.pl. W przypadku pytań można skontaktować się z pracownikami Wydziału Spraw Społecznych pod numerami telefonu 44 733 51 59 i 44 733 52 09.


- Z niecierpliwością czekamy na pomysły bełchatowian. Jestem pewna, że tak jak w latach poprzednich i tym razem wpłynie do urzędu wiele interesujących propozycji – mówi Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa.AP

 

Harmonogram ósmej edycji Budżetu Obywatelskiego Bełchatowa

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl