Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

W Bełchatowie głosować można w Bibliotece Pedagogicznej przy ul. Czaplinieckiej 96W Bełchatowie głosować można w Bibliotece Pedagogicznej przy ul. Czaplinieckiej 96

To już VI edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego, w którym mieszkańcy mogą głosować na wybrane projekty o zasięgu wojewódzkim i lokalnym. Głosowanie potrwa do 9 września. W puli powiatu bełchatowskiego znalazło się 10 propozycji. Do rozdysponowania jest w sumie 8 mln zł.

 

Mieszkańcy województwa mogą zagłosować na jeden spośród 16 zgłoszonych propozycji w puli zadań wojewódzkich. Jeden z nich dotyczy powiatu bełchatowskiego. To propozycja dotycząca budowy chodnika wzdłuż drogi wojewódzkiej 476 w Dobrzelowie, na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową do ul. Dolnej. Projekt ten oznaczony został kodem: W12. Jeśli się chce zagłosować na ten właśnie pomysł, należy wpisać ten kod w kartę do głosowania.

 

W puli powiatu bełchatowskiego znalazło się z kolei 10 propozycji zostały one oznakowane symbolem EBE. Tu mieszkańcy powiatu bełchatowskiego mogą również zagłosować na jedną propozycję.

 

Jak można oddać swój głos i poprzeć te projekty, które chcemy, by zostały zrealizowane? Wystarczy pobraną kartę do głosowania uzupełnić o własne dane, numer wybranego projektu z puli wojewódzkiej i powiatowej, wpisać datę oddania głosu oraz uzupełnić podpis. Głosowanie odbywa się wyłącznie w formie papierowej. Wypełnioną kartę należy przekazać do punktu głosowania. W Bełchatowie mieści się on w filii Biblioteki Pedagogicznej  w Bełchatowie, ul. Czapliniecka 96.

 

Wykaz wszystkich zakwalifikowanych projektów oraz druk karty do głosowania znajduje się poniżej w załącznikach.

 

pdfInstrukcja wypełniania karty do głosowania

pdfKarta do głosowania

pdfWykaz punktów do głosowania

pdfLista projektów

 

KR

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl