Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

fundusze europejskie wwwNa bełchatowian czeka wiele atrakcji, m.in. koncerty gwiazd

 

Chcesz spędzić fantastyczny weekend, a przy okazji dowiedzieć się więcej na temat korzyści płynących z Funduszy Europejskich? Specjalnie dla Ciebie szykujemy huczne obchody 10. edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zaznacz w kalendarzu 12-14 maja 2023 i świętuj z nami podczas największej imprezy Funduszy Europejskich w województwie łódzkim! 14 maja w niedzielę widzimy się w Bełchatowie w Parku Olszewskich!

 

 

Planujemy mnóstwo atrakcji! Koncerty, warsztaty, atrakcje sportowe, konkursy, a także możliwość poznania projektów, które uzyskały dofinansowanie z Funduszy Europejskich. To i o wiele więcej czeka na Ciebie w 10. urodziny DOFE. 

 

Świętujmy wspólnie 10. edycję DOFE 2023. Zapraszamy!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to ogólnopolskie wydarzenie promujące beneficjentów Funduszy Europejskich. W tym roku obchodzona będzie już 10 edycja. W ramach wydarzenia w Bełchatowie planujemy koncerty gwiazd: Kasia Moś, Enej, Roxie Węgiel, Ania Dąbrowska.

 

A oprócz koncertów atrakcje dla dzieci i dorosłych: lot balonem, fotobudka 360 stopni, energorower, gra - rywalizacja w sterowaniu myślami, warsztaty, uprawa ziół, pokaz makijażu, pierwsza pomoc, zabawy z drukarką 3D, doradztwo zawodowe, warsztaty plastyczne, boisko do piłki nożnej, freestyle football czyli pokazy żonglersko-cyrkowe z piłką nożną, mobilne laboratorium – MobiPakt, gra miejska, konkursy z nagrodami, wystawa projektów, eksperci z zakresu Funduszy Europejskich. Będzie też strefa zdrowia z ofertą profilaktyki, m.in. będzie pomiar ciśnienia i pomiar poziomu cukru. Zaplanowaliśmy także wiele, wiele innych atrakcji. 

 

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14:00. Do godz.16:30 scena należeć będzie do dzieci i młodzieży z miejskich szkół i przedszkoli. O godz. 17:00 mają się rozpocząć koncerty gwiazd. Najpier ma wystąpić Kasia Moś, o godz. 18:00 Enej, o 19:30 Roxie Węgiel, a od 21:00 Ania Dąbrowska.

 

Weź udział w konkursie

Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach: 

  1. kategoria: konkurs dla szkół podstawowych (klasy 1-3) Zadanie konkursowe:

„Z dziecięcej perspektywy czyli spojrzenie dzieci na Fundusze Europejskie” czyli co fundusze europejskie zmieniają w życiu dzieci, czy mają na nie wpływ, to spojrzenie dzieci na projekty zrealizowane z Funduszy Europejskich. Konkurs plastyczny polegający na przygotowanie przez klasę pracy plastycznej w formacie A3 pokazującej w jaki sposób Fundusze Europejskie wpływają na życie dzieci.

 

  1. kategoria: konkurs dla szkół podstawowych (klasy 4-8) Zadanie konkursowe:

„Trend na Fundusze” to zadanie konkursowe polegające na przygotowanie przez klasę bądź grupę reprezentującą klasę krótkiego, ciekawego i innowacyjnego filmiku promującego Fundusze Europejskie w postaci np. flash moba, formułą nawiązującego do trendów powtarzanych w filmach nagrywanych na popularnych aplikacjach młodzieżowych.

 

  1. kategoria: konkurs dla szkół ponadpodstawowych Zadanie konkursowe: 

„ W dorosłość z funduszami europejskimi” to zadanie konkursowe polegające na przygotowanie przez klasę krótkiego filmiku promocyjnego (1 min.), który pokazuje, w jaki sposób Fundusze Europejskie wpłynęły pozytywnie na rozwój młodzieży, ich dorastanie i możliwość, z jednoczesnym nawiązaniem do tradycji i bogactwa kulturowego województwa łódzkiego.

 

Nagrodami w konkursie będą wycieczki po województwie łódzkim. Adres pod którym można znaleźć formularz zgłoszeniowy: http://dofe-konkurs.pl/

 

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

 

 

fundusze1 

 

 

fundusze2

 

 

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl