Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

remonty placowek 10Konsultacji udzielać będą inżynierowie należący do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa

 

Planujesz budowę domu, albo jego remont? Masz wiele pytań i niewiadomych? Skorzystaj z darmowych porad specjalistów w ramach Dnia Otwartego Inżyniera Budownictwa. Odbędzie się on w najbliższą sobotę, 11 września w siedzibie bełchatowskiego oddziału ŁOIIB przy ul. Okrzei 45.

 

 

Jak informuje ŁOIB dzień otwarty to akcja ogólnopolska, organizowana przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa. Jej celem jest pomoc indywidualnym inwestorom – właścicielom domów jednorodzinnych i mieszkań, a także przedstawicielom wspólnot mieszkaniowych. Hasłem przewodnim tegorocznego wydarzenia jest: budowa, eksploatacja, remont Twojego obiektu.

 

- Zdajemy sobie sprawę z tego, że na każdym z etapów tworzenia, użytkowania lub modernizacji obiektu budowlanego pojawia się mnóstwo pytań. Najczęściej dotyczą one dokumentacji, procedur prawnych, wyboru kierownika budowy, materiałów i technologii, które zostaną wykorzystane. Na wszystkie pytania związane ze swoją branżą odpowiadać będą inżynierowie należący do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa – mówi Renata Włostowska z Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

 

Z darmowych porad skorzystać będą mogli także bełchatowianie. Dzień Otwarty w tutejszej siedzibie ŁOIIB (ul. Okrzei 45) odbędzie się w najbliższą sobotę, 11 września. Inżynierowie będą czekać na zainteresowanych w godz. 9:00-16:00.   

 

ADA

 

Plakt informujący o Dniu Otwartym Inżyniera Budownictwa

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl