Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Biesiada Seniorów to wydarzenia, które cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Biesiada Seniorów to wydarzenia, które cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców

 

Bełchatowscy seniorzy są pełni pasji, zaangażowania i radości życia. Teraz na emeryturze mają czas dla siebie. Realizują marzenia i przede wszystkim jednoczą się w grupach. Przed nami kolejna Miejska Biesiada Seniorów, na którą zaprasza Prezydent Miasta Bełchatowa.

 

W niedzielę, 11 września już od godziny 16:00 na terenie parku za Muzeum Regionalnym na bełchatowskich seniorów czekać będzie wiele atrakcji. Przede wszystkim przygotowano sporo muzycznych atrakcji. Wystąpią: „Promienie Bełchatowa”, chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Pasjonata”, grupa folklorystyczna „Rajka” oraz taneczna „Super Stars” oraz "Rajskie Dziewczyny".  Na zakończenie zagra zespół „Latino”. Będzie wspólna zabawa, ale też i biesiadowanie przy plenerowym cateringu oraz loteria.

 

– Nasi lokalni seniorzy angażują się w życie miasta, organizują się w kluby, działają w  Uniwersytecie Trzeciego Wieku i korzystają z życia. To z myślą o nich miasto Bełchatów kolejny raz przygotowuje biesiadę, tak by wspólnie przy muzyce spędzić czas i podzielić się radościami, troskami i spostrzeżeniami. Jest to ukłon w stronę starszych mieszkańców, którzy budowali Bełchatów – mówi Łukasz Politański wiceprezydent Bełchatowa.

 

Biesiada Seniorów, na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń organizowanych w Bełchatowie. Każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem, a uczestniczą w nich starsi mieszkańcy z całego miasta. 

KR

 

Biesiada SeniorówPlakat promujący wydarzenie

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl