Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Kontenerowy punkt szczepień działał w Bełchatowie przez trzy miesiąceKontenerowy punkt szczepień działał w Bełchatowie przez trzy miesiące

 

Kontenerowy punkt szczepień przeciw COVID-19, który funkcjonował na parkingu przy galerii Olimpia, jest nieczynny. Mieszkańcy, którzy chcą przyjąć szczepionkę przeciw koronawirusowi, mogą to zrobić w dwóch Punkty Szczepień Powszechnych – w siedzibie Cafe Senior Raj przy ul. Energetyków 6 oraz przy ul. Częstochowskiej 37. W obu program realizowany jest zgodnie z rządowymi wytycznymi oraz w oparciu o kryteria ustalone przez rząd.

 

Ważna informacja dla mieszkańców chcących zaszczepić się przeciw COVID-19. Kontenerowy punkt szczepień, który od połowy listopada był na parkingu przy galerii (ul. Kolejowa 6), został zamknięty. Taką decyzję podjął łódzki Urząd Marszałkowski.

 

Osoby, które chcą się zaszczepic przeciw SARS-CoV-2 mogą to zrobić m.in. w punkcie znajdującym się w Cafe Senior Raj przy ul. Energetyków 6. Obecnie szczepienia prowadzone są w nim trzy razy w tygodniu: w środy, piątki i soboty. Aby zapisać się na konkretny termin, należy zadzwonić pod numer 500 303 650.

 

Jednocześnie przypominamy, że mieszkańcy, którzy z powodu niepełnosprawności bądź wieku mają problem z dotarciem do punktu szczepień, miasto zapewnia bezpłatny transport. Osoby zainteresowane taką formą pomocy muszą najpierw umówić konkretną datę szczepienia. Można to zrobić dzwoniąc na dedykowaną szczepieniom ogólnopolską infolinię pod nr 989. Następnie należy skontaktować się z Wydziałem Spraw Społecznych bełchatowskiego magistratu – tel. 44 733 51 23 bądź 669 126 123.

 
Wszelkie informacje na temat Narodowego Programu Szczepień znaleźć można na rządowej stronie gov.pl, a także oficjalnej witrynie bełchatowskiego Urzędu Miasta belchatow.pl – wystarczy klinąć w baner Koronawirus – co musisz wiedzieć.

 

AP

 

Punkt szczepień w Cafe Senior Raj działa w środy, piątki i sobotyPunkt szczepień w Cafe Senior Raj działa w środy, piątki i soboty

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl