Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Na webinarium omówiony zostanie rządowy Program Inwestycji Strategicznych; fot./pixabayNa webinarium omówiony zostanie rządowy Program Inwestycji Strategicznych; fot./pixabay

 

Przedsiębiorcy mają okazję, by wziąć udział w bezpłatnym webinarze dotyczącym Programu Inwestycji Strategicznych. Podczas spotkania online specjaliści z Banku Gospodarstwa Krajowego przybliżą założenia programu oraz odpowiedzą na wszelkie pytania z nim związane. Szkolenie odbędzie się w poniedziałek, 7 lutego.

 

Program Inwestycji Strategicznych, który jest zbudowany wokół głównych założeń Polskiego Ładu, to bezzwrotne dofinansowania inwestycji publicznych realizowanych przez gminy, powiaty, miasta i województwa w całej Polsce. Obejmuje on ponad 30 obszarów gospodarki, w tym m.in.: inwestycje w infrastrukturę wodno-kanalizacyjną, wymianę źródeł ciepła na zeroemisyjne czy w gospodarowanie odpadami. Rządowe wsparcie może być również przeznaczone na inwestycje społeczne tj. żłobki, przedszkola czy ścieżki rowerowe.

 

By przybliżyć przedsiębiorcom założenia programu, Bank Gospodarstwa Krajowego organizuje bezpłatne szkolenia. Udział w nich mogą wziąć właściciele firm, które są wykonawcami inwestycji samorządowych. Podczas webinarów specjaliści omówią szczegółowo Program Inwestycji Strategicznych oraz odpowiedzą na pytania z nim związane.

 

Szkolenie dla samorządów oraz przedsiębiorców z województwa łódzkiego odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 7 lutego o godz. 10:00 na platformie:  https://www.programinwestycjistrategicznych.pl. Aby wziąć udział w webinarium, należy zarejestrować się poprzez formularz ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR.

 

AP

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl