Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Stanisław Półchłopek zmarł w wieku osiemdziesięciu lat Stanisław Półchłopek zmarł w wieku osiemdziesięciu lat


W wieku osiemdziesięciu lat zmarł były Wiceprezydent Miasta Bełchatowa Stanisław Półchłopek. Pogrzeb zasłużonego dla naszego miasta samorządowca odbędzie się we wtorek, 4 stycznia o godzinie 12:00 w kaplicy cmentarnej w Bełchatowie.  Stanisław Półchłopek przez kilkadziesiąt lat był ważną postacią naszego miasta. Aktywnie uczestniczył zarówno w życiu politycznym, jak i społecznym. Pod koniec lat 90-tych powołany został na stanowisko Wiceprezydenta Bełchatowa. W swojej karierze pełnił także inne ważne funkcje, m.in. był prezesem miejskiej spółki WOD.-KAN. oraz wieloletnim dyrektorem Zakładów Przemysłu Bawełnianego. 

 

nekrolog polchlopek

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl