Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Filmy konkursowe można przesyłać do 2 stycznia 2022 rokuFilmy konkursowe można przesyłać do 2 stycznia 2022 roku

 

Organizatorzy Bełchatowskiego Konkursu Kolędowego „Chwałę z Aniołami wraz wyśpiewujmy” podjęli decyzję o wydłużeniu terminu nadsyłania zgłoszeń . Nagrania kolęd i pastorałek można przesyłać do niedzieli, 2 stycznia. O tym, kto zwycięży, dowiemy się 5 stycznia.

 

Konkurs „Chwałę z Aniołami wraz wyśpiewujmy” organizowany jest w ramach obchodzonego 6 stycznia Święta Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Zadaniem uczestników jest nagranie krótkiego filmu, na którym wraz z rodziną, znajomymi czy przyjaciółmi śpiewają kolędy lub pastorałki.

 

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu, tj. m.in. regulamin, instrukcja wysłania zgłoszenia, a także przydatne podczas realizacji zadania konkursowego instrumentowe nagrania tradycyjnych, polskich kolęd, znajdują się pod dedykowanym wyzwaniu banerem (https://www.belchatow.pl/konkurs-koled)Ważne, pliki w formacie mp3 będzie można pobrać za darmo. Filmy konkursowe można przesyłać do 2 stycznia 2022 r. 

 

Nadesłane przez uczestników filmy będą prezentowane na oficjalnym profilu Urzędu Miasta na FB (https://www.facebook.com/belchatow). O tym, kto zwycięży w zabawie zdecydują internauci. To bowiem od ilości polubień zależeć będzie wygrana. Głosowanie zakończy się 5 stycznia 2022 r. o godz. 12:00 i tego samego dnia zostaną ogłoszone jego wyniki.

 

Przypomnijmy, że 6 stycznia z okazji święta Trzech Króli w całej Polsce, także w Bełchatowie, odbędą się barwne orszaki. Uczestnicy bełchatowskiego korowodu wyruszą z kościoła pw. NNMP przy ul. Kościuszki i przejdą do kościoła na os. Dolnośląskim, gdzie odprawiona zostanie msza św. Orszak organizują Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej „Wspólnota”, Dziekan Dekanatu Bełchatowskiego oraz Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Łódzkiej Oddział w Bełchatowie. Wydarzenie patronatem honorowym objęła zaś prezydent Mariola Czechowska.AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl