Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Zmiana organizacji ruchu obowiązywać będzie od wtorku, 16 listopada Zmiana organizacji ruchu obowiązywać będzie od wtorku, 16 listopada

Od wtorku 16 listopada zamknięte zostanie skrzyżowanie ulic 1 Maja z Kwiatową. Wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu. Utrudnienia potrwają około miesiąca.

 

Obecnie prace trwają na ul. Kwiatowej. Projekt zakłada również przebudowę skrzyżowania z 1 ul. Maja i wyprowadzenie prawoskrętu. Zanim jednak będzie to możliwe, w pierwszej kolejności trzeba wykonać wszystkie prace ziemne.  W związku z koniecznością przebudowania sieci wodno - kanalizacyjnej, wykonawca wystąpił o wyłączenie z użytkowania tego skrzyżowania. W tym rejonie obowiązywała będzie nowa, tymczasowa organizacja ruchu, zarówno dla kierujących pojazdami jak i pieszych.

 

Jadąc od ul. Pileckiego, można będzie wjechać w ul. 1 Maja, ale dojedziemy jedynie do przychodni zdrowia bądź policji. Samo skrzyżowanie jadąc z tego kierunku, będzie można ominąć, skręcając wcześniej w ul.Okrzei, a następnie w ul. Dąbrowskiego do ul.1 Maja.

 

Jadąc z ul. Okrzei, będzie można wjechać w ul. Kwiatową, ale tylko do marketu. Przy samym skrzyżowaniu ulica będzie zamknięta. 

 

Kierując się od stadionu, ulicą 1 Maja, będzie można skręcić w ul. Dąbrowskiego w stronę Placu Wolności lub osiedla Okrzei.

 

Nie zmienia się organizacja ruchu od ronda Wybickiego. Tu będzie nadal można zjechać w ulicę Witosa i wyjechać na 1 Maja.

 

Ważna informacja dla pasażerów komunikacji miejskiej. Wraz z zamknięciem skrzyżowania zmienione zostaną w tym rejonie kursy emzetek linii nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10.

Wyłączone zostaną przystanki na 1 Maja przy policji i liceum. Z kolei na Dąbrowskiego nie będą zatrzymywać się autobusy linii 3, 4, 5, 6, 10. Natomiast tymczasowe przystanki utworzone tam zostaną dla linii 1 i 2.

 

Szczegóły dotyczące zmian w komunikacji miejskiej, będzie można znaleźć na stronie Miejskiego Zakładu Komunikacji http://www.mzk.belchatow.pl/

 

 

KR

 

Mapa obrazująca zmianę organizacji ruchu Mapa obrazująca zmianę organizacji ruchu

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl