Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Czynsz za 1 mkw. to minimum 5 zł plus VATCzynsz za 1 mkw. lokalu użytkowego to minimum 5 zł plus VAT

 

Masz pomysł na biznes i szukasz odpowiedniego lokalu? Sprawdź ofertę wynajmu pomieszczeń w budynku węzła przesiadkowego. 41 mkw można wykorzystać na punkt handlowo-usługowy czy na małą gastronomię. Oferty można składać do piątku, 19 listopada.

 


Miasto ponownie ogłasza nieograniczony pisemny przetarg na najem lokalu użytkowego w budynku węzła przesiadkowego przy ul. Czaplinieckiej 119 w Bełchatowie. Ma on 41 mkw. powierzchni i składa się z kuchni, pomieszczenia socjalnego, zmywalni, WC oraz ciągu komunikacyjnego. W lokalu jest centralne ogrzewanie, instalacja wodno – kanalizacyjną i elektryczna. Idealnie sprawdzi się jako punkt gastronomiczny, może być również wykorzystany pod inną działalność usługową.


Minimalna stawka czynszu za 1 mkw. wynosi 5 zł (plus podatek VAT w wysokości 23 proc.). Umowa z najemcą zostanie zawarta na czas określony – do końca 2022 roku.

 

Przedsiębiorcy zainteresowani wynajmem, mogą oglądać wspomniany lokal codziennie do 19 listopada, w godzinach od 10:300 do 12:00. Oferty w formie pisemnej należy składać w punkcie informacyjnym w Urzędzie Miasta Bełchatowa przy ul. Kościuszki 1. Na kopercie należy umieścić dopisek „Oferta – wynajem lokalu użytkowego ul. Czapliniecka 119 w Bełchatowie”. Termin upływa w piątek, 19 listopada o godz. 13:30.


Ogłoszenie o przetargu jest umieszczone Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Bełchatowa w zakładce: Przetargi (https://belchatow.bip.gov.pl/przetargi/ogloszenie-o-nieograniczonym-pisemnym-przetargu.html) oraz na tablicy ogłoszeń w budynku Urzędu Miasta Bełchatowa przy ul. Kościuszki 1.

 

AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl