Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Podczas jarmarku będzie można kupić m.in. bożonarodzeniowe ozdoby i smakołykiPodczas jarmarku będzie można kupić m.in. bożonarodzeniowe ozdoby i smakołyki

 

W pierwszy grudniowy weekend w centrum miasta poczujemy świąteczny klimat. A to za sprawą tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w Bełchatowie 4 i 5 grudnia. Wystawcy, którzy chcieliby zaprezentować na nim swoje produkty, mogą już przesyłać formularze zgłoszeniowe.


Od kilku lat przed świętami Bożego Narodzenia w centrum Bełchatowa stają stoiska z przysmakami, rękodziełem i ozdobami świątecznymi. Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się 4 i 5 grudnia. To idealna okazja dla wszystkich, którzy swoim bliskim pragną podarować coś wyjątkowego. Przez dwa dni mieszkańcy będą mogli zaopatrzyć się w oryginalne dekoracje, prezenty, ozdoby czy bożonarodzeniowe drzewka i smakołyki. Stoiska staną na Placu Narutowicza przy scenie PGE MCK Gigantów Mocy.Wszyscy rękodzielnicy, artyści czy przedsiębiorcy, którzy chcą wystawić swoje produkty na bełchatowskim jarmarku mogą zgłaszać się do 19 listopada. Formularz, który dostępny jest w załączniku poniżej artykułu, można złożyć na trzy sposoby:

 

 

Przedsiębiorcy powinni pamiętać o opłacie – 100 zł za jeden dzień wystawienniczy, a 150 zł za dwa dni. Z opłaty zwolnieni są natomiast rękodzielnicy. Wszelkich informacji na temat Jarmarku Bożonarodzeniowego udzielają pracownicy Wydziału Promocji Kultury i Sportu, pod numerami telefonu 44 733 51 00, 44 733 51 09, 44 733 51 62 oraz 44 733 51 63.

 

AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl