Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Plakat promujący Biznes MikserPlakat promujący Biznes Mikser

W pięciu miastach województwa łódzkiego organizowane są spotkania z cyklu Biznes Mikser Łódzkie 2021. Jedno z nich już 21 października odbędzie się w Bełchatowie. Do udziału w nim, przedsiębiorców z naszego terenu, zaprasza  Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber. Inicjatywa jest okazją do promowania oferty firmy, nawiązania kontaktów biznesowych i rozpoczęcie nowych inicjatyw. Udział w mikserze jest nieodpłatny.

 

Biznes Mikser jest eventem dedykowany przedsiębiorcom, ukierunkowanym na spotkania bezpośrednie (B2B). Chodzi o stworzenie przyjaznej atmosfery, co sprzyja nawiązaniu nowych kontaktów, inicjowanie projektów biznesowych oraz wymianę doświadczeń. Podstawą w programie biznes miksera są „sesje networkingowe”. To kilkuminutowe sesje, podczas których przedsiębiorcy prezentują potencjał własnych firm i swoje oczekiwania biznesowe. Spotkania niejednokrotnie zwieńczone są nawiązaniem nowych partnerstw biznesowych opartych o wzajemne, korespondujące ze sobą potrzeby. Oferta skierowana jest do mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich firm. Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny

 

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w tym wydarzeniu proszeni są o wypełnienie, podpisanie i odesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przed wysłaniem formularza zgłoszeniowego powinni się zapoznać z Regulaminem uczestnictwa w mikserze dostępnym na stronie https://biznes.lodzkie.pl/rekrutacja-na-biznes-miksery-startujemy/.  

 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu poszczególnych Biznes Mikserów oraz prawo do odwołania wydarzenia (szczegółowe zapisy znajdują się w Regulaminie).

 

Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn.”Lodzkie4business+”, współfinansowanego ze środków pochodzących z regionalnego programu operacyjnego województwa łódzkiego na lata 2014-2020.

 

KR

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl