Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Umowa z nowym najemcą podpisana zostanie do końca 2022 r.Umowa z nowym najemcą podpisana zostanie do końca 2022 r.

Do 5 zł za mkw powierzchni, spadła proponowana stawka, za wynajem lokalu przy węźle przesiadkowym przy ul. Czaplinieckiej.  W nowym, wyposażonym we wszystkie media  budynku, może mieścić się punkt handlowo-usługowy lub mała gastronomia. Oferty można składać do 29 października.

 

To już kolejny nieograniczony pisemny przetarg na najem lokalu użytkowego położonego w budynku węzła przesiadkowego przy ul. Czaplinieckiej 119 w Bełchatowie. Stawka, jaką zaproponowano za metr kwadratowy powierzchni lokalu, jest minimalna i wynosi zaledwie 5 zł + VAT 23 proc.  

 

Obiekt ma 41 mkw., składa się z kuchni, pomieszczenia socjalnego, zmywalni, WC oraz ciągu komunikacyjnego. Wyposażony jest w centralne ogrzewanie, instalację wodno – kanalizacyjną i elektryczną.  Lokal mieści się w nowym, estetycznym budynku. Nadaje się pod punkt usługowy lub małą gastronomię. Budynek węzła przesiadkowego wyposażony jest w poczekalnię z miejscami do siedzenia oraz stolikami. Do 29 października, w godzinach od 10.00 do 12.00, zainteresowani wynajęciem lokalu mogą go oglądać.  

 

Umowa zostanie zawarta na czas określony do dnia 31 grudnia 2022 roku.

 

Ogłoszenie o przetargu jest umieszczone na stronie BIP Urzędu Miasta Bełchatowa w zakładce: Przetargi  https://belchatow.bip.gov.pl/przetargi/ogloszenie-prezydenta-miasta-belchatowa-z-dnia-12-10-2021-r.html

 

Oferty w formie pisemnej należy składać do dnia 29 października 2021 roku, do godziny 15.00, w punkcie informacyjnym w Urzędzie Miasta Bełchatowa przy ul. Kościuszki 1. Na kopercie należy umieścić dopisek „Oferta – wynajem lokalu użytkowego ul. Czapliniecka 119 w Bełchatowie”.

 

KR

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl