Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Na czas przeprowadzki mieszkańcy mogą kontaktować się z pracownikami Wydziału Inżynierii i Ochrony Środowiska telefonicznie bądź mailowoZ pracownikami Wydziału Inżynierii i Ochrony Środowiska można się kontaktować telefonicznie bądź mailowo

 

Wydział Inżynierii i Ochrony Środowiska bełchatowskiego Urzędu Miasta zmienia swoją siedzibę. Od poniedziałku, 9 sierpnia, mieścić się on będzie w budynku przy ul. Czyżewskiego 7.

 

Trwa przeprowadzka Wydziału Inżynierii i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Bełchatowie. Zmienia on swoją dotychczasową siedzibę - z budynku B bełchatowskiego magistratu przy ul. Kościuszki 1 na ul. Czyżewskiego 7 (parter, pokoje nr 114 – 121).


Przenoszenie dokumentacji potrwa do końca tygodnia, czyli do piątku, 6 sierpnia. W nowej lokalizacji wydział będzie działać w pełnym zakresie od poniedziałku, 9 sierpnia.


Do tego czasu mieszkańcy mogą kontaktować się z pracownikami Wydziału Inżynierii i Ochrony Środowiska pod numerami tel. 44 733 52 33, 44 733 52 35 oraz 44 733 52 36. Dostępna jest także skrzynka mailowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Od poniedziałku, 9 sierpnia, dostępne będą dotychczasowe numery telefonów, których pełny wykaz znajduje się na internetowej stronie magistratu belchatow.pl w zakładce: Urząd Miasta/Wydziały UM (https://www.belchatow.pl/urzad-miasta/wydzialy-um).

 

AP

 

Od 9 sierpnia Wydział Inżynierii i Ochrony Środowiska mieścić się będzie w budynku przy ul. Czyżeskiego 7Od 9 sierpnia Wydział Inżynierii i Ochrony Środowiska mieścić się będzie na parterze budynku przy ul. Czyżewskiego 7

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl