Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Przedsiębiorcy z województwa łódzkiego mogą liczyć na wsparcie m.in. ŁARR i ZUS; fot./PixabayPrzedsiębiorcy z województwa łódzkiego mogą liczyć na wsparcie m.in. ŁARR i ZUS; fot./Pixabay

 

Potrzebujesz wsparcia w rozwoju firmy? Twój biznes ucierpiał z powodu pandemii? A może potrzebujesz środków na otwarcie działalności? Weź udział w bezpłatnym spotkaniu dla przedsiębiorców z cyklu „Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego”, które w Bełchatowie odbędzie się już 18 sierpnia.

 


W każdym biznesie – zarówno małym jak i dużym – kluczowe znaczenie ma zachowanie płynności finansowej. Ostatni rok był pod tym względem trudny dla przedsiębiorców z różnych branż, wielu odczuwa skutki lockdownu i związanych z nim ograniczeń w prowadzeniu działalności. Z myślą o nich rząd opracował szereg rozwiązań zawartych w tzw. Tarczach Antykryzysowych. To jednak nie jedyna forma pomocy, na jaką mogą liczyć.


By wiedza o wszystkich możliwościach dotarła do jak największej liczby właścicieli firm, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego organizuje w sierpniu cykl bezpłatnych spotkań w 24 powiatach naszego województwa. Jedno z nich odbędzie się także w Bełchatowie. Dlaczego warto wziąć w nim udział? Przedsiębiorcy uzyskają wszechstronną informację na temat pożyczek i dotacji ŁARR, poznają ofertę wsparcia Agencji Rozwoju Przemysły, Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. To jednak nie wszystko. Bezcenne mogą okazać się także informacje przekazane przez łódzką Izbę Administracji Skarbowej.


Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu jednak na ograniczoną liczbę miejsc, należy się wcześniej zarejestrować. Można to zrobić poprzez formularz dostępny na stronie ŁARR w zakładce: Spotkania Informacyjne (https://larr.pl/spotkania-informacyjne-2021) lub wysyłając zgłoszenie na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (należy podać imię, nazwisko, nazwę firmy oraz miejsce spotkania).


Spotkanie w Bełchatowie odbędzie się w środę, 18 sierpnia, o godz. 13:00, w restauracji przy ul. Piłsudskiego. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego (https://larr.pl/).

 

AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl