Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Dzięki pomocy urzędników wypełnienie formularza spisowego zajmie kilka minutDzięki pomocy urzędników wypełnienie formularza spisowego zajmie kilka minut

 

W związku z dużym zainteresowaniem bełchatowian, punkt spisowy w Galerii Olimpia czynny będzie jeszcze przez dwa dni. W piątek i sobotę (9 i 10 lipca) pracownicy Urzędu Miasta udzielą wszelkich informacji na temat trwającego Narodowego Spisu Powszechnego, pomogą także wypełnić ankietę spisową.

 

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Udział w badaniu jest obowiązkowy, a podstawową metodą jego przeprowadzenia jest samospis internetowy. Aby dokonać powinności, wystarczy wypełnić formularz na stronie spis.gov.pl.

 

Bełchatowianie, którzy nie mają dostępu do komputera, mogą udać się do gminnego biura spisowego w magistracie. Komputer jest do dyspozycji mieszkańców w sali nr 316 na II piętrze w godzinach pracy Urzędu Miasta Bełchatowa, czyli w dni powszednie w godz. 7:30 - 15:30. Osoby chcące skorzystać z takiej możliwości, muszą się jednak wcześniej umówić telefonicznie pod numerem: 44 733 51 95.

 

By jeszcze bardziej ułatwić mieszkańcom udział w badaniu, Gminny Komisarz Spisowy, prezydent Mariola Czechowska, zorganizowała dodatkowy punkt spisowy w Galerii Olimpia. Pierwszego dnia jego działania, tj. w czwartek 8 lipca, zainteresowanie bełchatowian było bardzo duże. Z pomocą urzędników obowiązku spisowego dokonało ponad 50 mieszkańców, którzy nie mają dostępu do komputera bądź internetu. Dlatego też prezydent Czechowska zdecydowała, że punkt będzie czynny także w najbliższy piątek i sobotę. Urzędnicy będą do dyspozycji mieszkańców przez kilka godzin:w piątek, 9 lipca,między godz. 14:00 a 18:00, natomiast w sobotę, 10 lipca, między 12:00 a 16:00. Samo wypełnienie formularza zajmuje kilka minut, a żeby wszystko przebiegło szybko i sprawnie, warto przygotować numery PESEL wszystkich domowników, powierzchnię użytkową zamieszkiwanej nieruchomości. 

 

Wszystkie informacje na temat Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 znaleźć można na poświęconej badaniu rządowej stronie spis.gov.pl.

 

AP

 

Narodowy Spis Powszechny 2021 prowadzony będzie do 30 września 2021 rokuNarodowy Spis Powszechny 2021 prowadzony będzie do 30 września 2021 roku

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl