Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Na platformie Legimi dostępne są tysiące najnowszych książek i bestsellerówNa platformie Legimi dostępne są tysiące najnowszych książek i bestsellerów

 

Darmowy dostęp do ponad 60 tys. ebooków? Tak, to możliwe. Czytelnicy bełchatowskiej biblioteki publicznej mogą odbierać kody do platformy LEGIMI. Do ich dyspozycji co miesiąc jest 45 kodów.

 


O nieograniczonym dostępie do wydawniczych nowości marzy każdy miłośnik książek. Bełchatowska Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna spełniła to marzenie dla swoich czytelników i wykupiła dostęp do serwisu Legimi – największej internetowej wypożyczalni ebooków i audiobooków. W ramach abonamentu placówka co miesiąc udostępnia swoim czytelnikom kod bezpłatnego dostępu do platformy. Dzięki temu mogą oni na własnym urządzeniu (np. tablecie, smartfonie, komputerze bądź czytniku ebooków) korzystać z ogromnej, bo liczącej ponad 63 tys. pozycji bazy książek elektronicznych.

 


Jak otrzymać kod?


Kody można odbierać osobiście wyłącznie w siedzibie głównej biblioteki przy ul. Kościuszki. Warunkiem jego otrzymania jest posiadanie karty bibliotecznej. Co ważne, liczba kodów jest ograniczona – każdego miesiąca dostać je będzie mogło 45 osób.


Co dalej?


Po otrzymaniu kodu należy wejść na stronę http://www.legimi.pl/ i założyć darmowe konto. Następnie wpisać kod otrzymany w bibliotece. Potem pozostaje tylko pobranie darmowej aplikacji, która dostępna jest na urządzeniach z różnymi systemami operacyjnymi (Android, IOS, Windows). Po wykonaniu tych kilku czynności można już zalogować się do aplikacji, wybrać e-book i przez miesiąc czytać bez żadnych ograniczeń oraz limitów dostępnych tytułów.


Ważne! Otrzymany kod należy aktywować w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym został wydany, gdyż niewykorzystane nie przechodzą na kolejne miesiące. Kod momentu jest ważny przez 30 dni od momentu aktywacji, po tym okresie dostęp do książek zostanie zablokowany. Konto jednak nadal będzie aktywne i po otrzymaniu kolejnego kodu można będzie kontynuować czytanie.


Regulamin usługi oraz wszystkie informacje na jej temat można znaleźć na stronie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w zakładce: Zbiory/Legimi (https://biblioteka.belchatow.pl/podstrona,75-legimi.html).

 

AP

 

Otrzymany w bibliotece kod uprawnia do bezpłatnego korzystania z serwisu przez 30 dniOtrzymany w bibliotece kod uprawnia do bezpłatnego korzystania z serwisu przez 30 dni

 

By móc w pełni i bez ograniczeń dotyczących liczby czytanych książek, trzeba założyć konto na stronie LegimiBy móc w pełni i bez ograniczeń dotyczących liczby czytanych książek, trzeba założyć konto na stronie Legimi

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl