Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Aby zostać rachmistrzem trzeba spełniać kilka warunków m.in. mieć ukończone 18 lat Aby zostać rachmistrzem trzeba spełniać kilka warunków m.in. mieć ukończone 18 lat

 

Do 25 czerwca mogą się zgłaszać osoby, które chciałyby zostać rachmistrzem w Narodowym Spisie Powszechnym. Jednym z głównych zadań, jakie na niego czekają to przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i bezpośrednich.

 

 

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań realizowany przez Główny Urząd Statystyczny. Z założenia każdy powinien dokonać samospisu przez internet. Osobom, które z różnych przyczyn nie mogą tego zrobić, pomocą służą rachmistrzowie. Bełchatów poszukuje właśnie osób, które chciałby pracować w tym charakterze. Prezydent Mariola Czechowska, jako Gminny Komisarz Spisowy w Bełchatowie ogłosiła właśnie otwarty, dodatkowy nabór w tym zakresie.

 

Aby zostać rachmistrzem trzeba spełniać kilka warunków. Mieć ukończone 18 lat, cieszyć się nieposzlakowaną opinią, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, a także posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie. Nie może na nich również ciążyć prawomocny wyrok za umyślne przestępstwo bądź umyślne przestępstwo skarbowe. Kandydat na rachmistrza spisowego będzie musiał wziąć udział w szkoleniu, zaś po jego ukończeniu przystąpić do egzaminu końcowego.

 

Na zgłoszenia miasto czeka do piątku, 25 czerwca. Dokumenty można składać na trzy sposoby. Osobiście w siedzibie bełchatowskiego magistratu (ul. Kościuszki 1) w godzinach jego pracy, (tj. od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30), przesyłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. bądź za pośrednictwem platformy ePUAP (skrytka: /umbelchatow/UM).

 

 

ADA

Załączniki:
Download this file (Formularz.doc)Formularz [ ]63 kB
Download this file (Ogłoszenie o naborze.pdf)Ogłoszenie - nabór[ ]255 kB

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl