Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Kandydaci na rachmistrzów przejdą szkolenie zakończone egzaminemKandydaci na rachmistrzów przejdą szkolenie zakończone egzaminem

 

Trwa Narodowy Spis Powszechny 2021. Prezydent Mariola Czechowska, jako Gminny Komisarz Spisowy w Bełchatowie, ogłasza dodatkowy nabór na rachmistrzów spisowych. Osoby chętne do pracy w tym charakterze, mogą zgłaszać swoje kandydatury do 31 maja.

 


Powszechne spisy ludności i mieszkań odbywają się co dziesięć lat. Badanie pozwala na pozyskanie szczegółowych informacji o liczbie ludności, jej terytorialnym rozmieszczeniu, strukturze demograficzno-społecznej i zawodowej, a także stanie zasobów mieszkaniowych i budynkowych. Udział w nim jest obowiązkowy, a podstawową formą przeprowadzenia trwającego do 30 września NSP 2021 jest samospis internetowy. Osobom, które z różnych względów nie mogą dokonać samospisu przez internet, pomocą w spełnieniu ustawowego obowiązku służą rachmistrzowie.


Gminny Komisarz Spisowy w Bełchatowie – prezydent Mariola Czechowska, ogłasza otwarty i konkurencyjny dodatkowy nabór na rachmistrzów spisowych. Osoby, które chciałyby pracować w takim charakterze, mogą zgłaszać swoje kandydatury do 31 maja.


Zainteresowani muszą spełnić kilka warunków. Przede wszystkim być osobą pełnoletnią o nieposzlakowanej opinii. Ponadto winni posiadać co najmniej średnie wykształcenie i posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie. Nie może na nich również ciążyć prawomocny wyrok za umyślne przestępstwo bądź umyślne przestępstwo skarbowe. Kandydat na rachmistrza spisowego zobligowany jest do wzięcia udziału w szkoleniu, po którego ukończeniu może przystąpić do egzaminu końcowego.


Dokumenty można składać osobiście w siedzibie bełchatowskiego magistratu przy ul. Kościuszki 1 w godzinach pracy urzędu, czyli od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30. Oferty można także przesłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź za pośrednictwem platformy ePUAP (skrytka: /umbelchatow/UM). Formularz zgłoszeniowy dostępny jest w Urzędzie Miasta oraz w załączniku poniżej artykułu.


Szczegółowe informacje na temat dodatkowego naboru na rachmistrzów spisowych oraz NSP 2021 znaleźć można na naszej stronie – wystarczy kliknąć w baner: Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

 

AP

Załączniki:
Download this file (Formularz.doc)Formularz zgłoszeniowy[ ]63 kB

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl