Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Aby wziąć udział w konkursie, należy zrobić zdjęcie mobilnej reklamy NSPAby wziąć udział w konkursie, należy zrobić zdjęcie mobilnej reklamy NSP

 

W poniedziałek, 10 maja, w Bełchatowie będzie jeździć mobilna reklama Narodowego Spisu Powszechnego. Każdy, kto ją zobaczy i zrobi zdjęcie, może wziąć udział w konkursie z nagrodami.

 


Spis ludności to najważniejsze badanie statystyczne realizowane nie tylko w Polsce, lecz także we wszystkich krajach w Europie i na świecie. Przy okazji trwającego właśnie Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 Urząd Statystyczny w Łodzi zorganizował konkurs „Złap reklamę NSP”. - Nasz konkurs ma na celu promowanie informacji o NSP. Spisy ludności to najważniejsze badania statystyczne realizowane nie tylko w Polsce, lecz także we wszystkich krajach w Europie i na świecie. Dane statystyczne uzyskane w spisie to ogromny kapitał społeczeństwa na przyszłość – czytamy na stronie US.

 

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia przedstawiającego reklamę mobilną NSP 2021, promującą Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 na terenie województwa łódzkiego. Bełchatowianie będą mieć do tego znakomita okazję w poniedziałek, 10 maja. Tego bowiem dnia reklama jeździć będzie po ulicach Bełchatowa. 

 

Zdjęcie wraz z wypełnionym załącznikiem nr 1 należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule maila należy wpisać: "Konkurs Złap reklamę NSP, imię i nazwisko autora".

 

Szczegóły konkursu, regulamin oraz załącznik do wypełnienia można znaleźć na stronie https://lodz.stat.gov.pl/konkurszlapreklame.

 

AP/US

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl