Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

konkurs fotograficzny wwwNauka zdalna może być twórcza. Prześlij zdjęcie do konkursu

 

Konkurs fotograficzny „Sekrety ZDALNYCH” przedłużony do 19 kwietnia. Zabawa skierowana jest do uczniów szkół podstawowych z klas 4-6.  Jest to inicjatywa Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3, którą patronatem objęła prezydent Mariola Czechowska.

 


W tym roku szkolnym uczniowie ze względu na obostrzenia i sytuację epidemiczną zajęcia edukacyjne mają realizowane zdalnie. To duże wyzwanie zarówno dla grona pedagogicznego oraz dla młodzieży jak i dzieci. Jak radzą sobie  w tych nowych warunkach? Odpowiedź na to pytanie mogą dać uczestnicy konkursu fotograficznego „Sekrety ZDALNYCH”.


Propozycja skierowana jest do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych, z terenu Bełchatowa i powiatu bełchatowskiego. Ich zadaniem będzie zrobienie zdjęcia, na którym uwiecznią naukę zdalną, a także własne sposoby na przyswajanie wiedzy w domowych warunkach. Organizatorzy liczą na prace z dużą dawką humoru, a także na oryginalność i pomysłowość uczestników.


Fotografie oceniane będą w dwóch kategoria: klasy 4-6 oraz 7-8. Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym można przesyłać do 19 kwietnia na adres:

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - grupa młodsza
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - grupa starsza.

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

AP, KR

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl