Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

 Ze stanowiska do samospisu bełchatowianie będą mogli skorzystać od 1 kwietnia przez cały czas trwania NSPZe stanowiska do samospisu bełchatowianie będą mogli skorzystać od 1 kwietnia przez cały czas trwania NSP

 

1 kwietnia rusza Narodowy Spis Powszechny. Mieszkańcy, którzy nie mają dostępu do internetu lub sprzętu komputerowego, będą mogli bezpłatnie skorzystać ze stanowiska komputerowego w siedzibie bełchatowskiego Urzędu Miasta. Trzeba jednak wcześniej zadzwonić do magistratu, by zgłosić taką chęć i umówić termin.


Powszechny spis ludności i mieszkań odbywa się w Polsce co dziesięć lat. Zebrane w ten sposób dane o liczbie ludności, jej terytorialnym rozmieszczeniu oraz strukturze demograficzno-społecznej i zawodowej, są wykorzystywane do opracowań, zestawień i analiz Głównego Urzędu Statystycznego. Udział w badaniu jest obowiązkowy, a podstawową formą jego przeprowadzenia będzie samospis internetowy.


Z myślą o osobach, które nie mają dostępu do internetu, w bełchatowskim magistracie przy ul. Kościuszki 1 udostępnione zostanie stanowisko, z którego będzie można skorzystać nieodpłatnie. Przeprowadzenie samospisu będzie możliwe od czwartku, 1 kwietnia przez cały czas trwania Narodowego Spisu Powszechnego. Komputer będzie do dyspozycji mieszkańców w sali nr 316 na II piętrze w godzinach pracy Urzędu Miasta Bełchatowa, czyli w dni powszednie w godz. 7:30 - 15:30. Osoby chcące skorzystać z takiej możliwości, muszą się jednak wcześniej umówić telefonicznie pod numerem: 44 733 51 95.


Jednocześnie Gminne Biuro Spisowe informuje, że przy stanowisku zostaną uwzględnione niezbędne zabezpieczenia związane z epidemią COVID-19 - mowa o jego dezynfekcji. Przypominamy również, że wszystkie osoby wchodzące do budynku Urzędu Miasta w Bełchatowie obowiązuje zasłanianie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk.

 

AP

 

Stanowisko komputerowy w bełchatowskim Urzędzie Miasta

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl