Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Zrób prezent swojej mamie i napisz do niej list Zrób prezent swojej mamie i napisz do niej list

 

Jeszcze do 31 marca można przesyłać do Miejskiego Centrum Kultury listy dedykowane swoim mamom. Najpiękniejsze zostaną opublikowane na profilu MCK Bełchatów.

 

Dawniej, kiedy nie było telefonów komórkowych, laptopów – pisało się listy…A słowa te nie były byle jakie. Każde z nich było odpowiednio wyważone, list po napisaniu czytało się po kilka razy, a nad jego treścią długo myślało. Teraz Miejskie Centrum Kultury proponuje powrócić do tej tradycji, tym bardziej, że jest ku temu okazja.

 

Mowa o zbliżającym się w maju Dniu Mamy. Każdy może swojej mamie sprawić wyjątkowy prezent. Wystarczy napisać, może nieco niemodny w XXI wieku, list i przekazać w nim wszystkie ciepłe słowa cisnące się na usta. Najpiękniejsze zostaną zaprezentowane na facebookowym profilu MCK. Listy należy przesyłać do końca marca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule maila trzeba wpisać „List do mamy”.

 

Choć swoje święto obchodzić mamy obchodzić będą dopiero w maju, już dziś można pomyśleć o wyjątkowej niespodziance. „Mama to miękkie ręce. Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność. Coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie, gdzieś na horyzoncie” – te słowa Melchiora Wańkowicza mogą być inspiracją dla wszystkich, którzy chcą sprawić wyjątkowy prezent swojej mamie.

 

AP

 

list do mamy

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl