Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Przerwa w dostawie energii elektrycznej może potrwać około 5 godzinPrzerwa w dostawie energii elektrycznej może potrwać około 5 godzin

 

Będą przerwy w dostawie prądu. W piątek, 19 marca, przez kilka godzin energii pozbawieni będą mieszkańcy ulicy Dalekiej. Jak informuje Rejon Energetyczny Bełchatów, wyłączenia mają związek z planowanymi pracami konserwatorskimi.

 


W komunikacie zamieszczonym w dostawie prądu na ulicy Dalekiej może potrwać koło 5 godzin, między 9:00 a 14:00. W tym czasie energetycy będą prowadzić planowaną konserwację sieci.

 

Jednocześnie Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do włączeń, a przewidywany czas przerwy oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.

 

Więcej informacji na temat planowanych prac wewnętrznych i związanych z nimi przerw w dostawie energii elektrycznej znajduje się na stronie www.pgedystrybucja.pl w zakładce: Wyłączenia. W razie pytań można też dzwonić pod bezpłatny nr tel. 991.

 

AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl