Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Miejscy radni będą obradować online Najbliższa sesja Rady Miejskiej w Bełchatowie odbędzie się w trybie online 

 

Na najbliższy czwartek, 25 lutego zaplanowana jest sesja Rady Miejskiej w Bełchatowie. Tak, jak poprzednio obrady będą prowadzone w trybie online. Transmisję z sesji, której początek przewidziany jest na godz. 10:00, będzie można oglądać „na żywo” na portalu eSesja.  

 

Jednym z punktów najbliższej sesji jest informacja na temat porządku i bezpieczeństwa publicznego na terenie Bełchatowa w roku 2020. Przygotowana została ona przez Komendę Powiatową Policji w Bełchatowie i uwzględnia, jakie działania jednostka podejmowała w minionym roku. Wśród nich m.in. realizacja patroli ponadnormatywnych, które były finansowane z miejskiego budżetu.

 

W planowanym porządku obrad są również dwa projekty uchwał dotyczące miejskich finansów. Pierwszy z nich dotyczy zmian w budżecie Bełchatowa, drugi w Wieloletniej Prognozie Finansowej. Radni mają się również zająć aktualizacją Wieloletniego Planu Inwestycyjnego.

 

Poszczególne projekty uchwał, a także pozostałe dokumenty sesyjne dostępne są na stronie belchatow.esesja.pl. Transmisję na żywo z obrad również będzie można obejrzeć za pośrednictwem portalu eSesja. Będzie ona dostępna w zakładce „transmisje z obrad” (http://belchatow.esesja.pl/transmisje_z_obrad_rady).

 

ADA

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl