Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Szkolenie w Bełchatowie odbędzie się 17 i 24 lutego Szkolenie w Bełchatowie odbędzie się 17 i 24 lutego

 

Bezpłatne szkolenie dla osób, które chciałyby założyć żłobek, klub maluch lub zatrudnić opiekuna dziennego proponuje Wyższa Szkoła Gospodarki. Spotkania w Bełchatowie zaplanowane są na 15 i 22 marca. Kurs współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej, a zapisać można się online.  

 

 

Jak informują organizatorzy – szkolenie „Jak założyć żłobek. Misja, wizja i biznes” będzie okazją, aby dowiedzieć się jak założyć żłobek lub klub malucha, a także jak go poprowadzić oraz z jakich rozwiązań w zakresie finansowania i organizacji można korzystać.

 

W kursie udział mogą wziąć osoby, które spełniają dwa warunki. Po pierwsze są osobami fizycznymi, przedstawicielami osób prawnych i jednostek posiadających osobowość prawną, które planują utworzyć i prowadzić żłobek lub klub dziecięcy. Skorzystać mogą również osoby fizyczne, w tym prowadzące działalność na własny rachunek, przedstawiciele osób prawnych i jednostek nieposiadających osobowości prawnej planujący zatrudnienie dziennego opiekuna. Po drugie osoby pochodzące z gmin (zameldowane/zamieszkałe/prowadzące działalność) na terenie, których mieszka 5 tys. i więcej mieszkańców z obszaru województw: kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, mazowieckiego (pełna lista gmin dostępna na jest stronie www.opieka.byd.pl).

 

Jak się zgłosić? By znaleźć się na liście kursantów, wystarczy wypełnić wniosek online na stronie www.opieka.byd.pl. W ciągu trzech dni od wysłania zgłoszenia uczestnik otrzyma szczegółowe informacje na temat szkolenia. Więcej informacji o szkoleniach, rekrutacji, a także całym programie uzyskać można pod nr tel. 52 567 00 14 lub na stronie www.opieka.byd.pl. Pytania kierować też można na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Trzeba pamiętać, że kurs jest bezpłatny realizowany w ramach środków Unii Europejskiej.

 

Po szkoleniu „Jak założyć żłobek. Misja, wizja i biznes” uczestnicy projektu skorzystać mogą również z innych form wsparcia, w tym dodatkowych kursów. Do wyboru są dwa tematy: „Zarządzanie zasobami ludzkimi i budowanie zespołu w instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 ” lub „Budowanie wizerunku instytucji opieki nad dziećmi do lat 3”. Będzie można również skorzystać z wyjazdu studyjnego. Wszystkie te propozycje są całkowicie bezpłatne i opcjonalne, więc można, ale nie trzeba się na nie decydować. Ponadto organizatorzy zapewniają wyżywienie, nocleg, zwrot kosztów dojazdu oraz materiały dydaktyczne.

 

ADA

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl