Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Webinaria to prosty sposób zdobycia wiedzy na temat funduszy unijnych; fot./pixabayPunkt Informacyjny Funduszy Europejskich organizuje kolejne bezpłatne webinarium; fot./pixabay

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na bezpłatne webinarium. Podczas szkolenia specjaliści podpowiedzą na jakie działania w 2021 roku przedsiębiorcy mogą pozyskać unijne dotacje. Zaplanowane jest ono na 18 lutego, ale zapisywać można się do 15 lutego.


Odnawialne źródła energii, infrastruktura oraz dziedzictwo kulturowe, tworzenie nowych miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat trzech, edukacja przedszkolna czy aktywizacja społeczno-zawodowa – to tylko niektóre z obszarów, w ramach jakich przedsiębiorczy mieszkańcy Bełchatowa mogą starać się o dofinansowanie unijne. Informacje na temat wszystkich konkursów, jakie w 2021 roku mają być przeprowadzone z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Europejskiego Funduszu Społecznego przekazane będą podczas internetowego szkolenia.


Webinarium „Fundusze Europejskie w 2021 roku – możliwość wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego” przeprowadzone zostanie w czwartek, 18 lutego. Z powodu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zainteresowani mogą do 15 lutego zarejestrować się na stronie rpo.lodzkie.pl w zakładce „Szkolenia”https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/4662-webinarium-pn-fundusze-europejskie-w-2021-roku-mozliwosci-wsparcia-w-ramach-regionalnego-programu-operacyjnego-wojewodztwa-lodzkiego). Tam również znajduje się formularz zgłoszeniowy.

 

AP

 

Webinarium odbędzie się 18 lutegoWebinarium odbędzie się 18 lutego

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl