Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Prace związane z naprawą uszkodzonego odcinka sieci powinny potrwać kilka godzinPrace związane z naprawą uszkodzonego odcinka sieci powinny potrwać kilka godzin

 

W rejonie ulicy Staszica doszło do awarii sieci ciepłowniczej – informuje Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Służby są już na miejscu i pracują nad usunięciem usterki oraz przywróceniem prawidłowej pracy sieci. Ciepła woda w kranach mieszkańców os. Olsztyńskiego może więc być nieco chłodniejsza niż zazwyczaj. 


Naprawa uszkodzonego odcinka wymaga jego odseparowania oraz częściowego odwodnienia sieci. W związku z tym wystąpią przerwy w dostawie ciepła dla okolicznych sklepów i marketów, z kolei mieszkańcy os. Olsztyńskiego mogą mieć zaniżone parametry. Zakończenie prac planowane jest na godziny popołudniowe.


Bieżące informacje o przebiegu prac znajdują się na stronie Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej (https://pec-belchatow.pl/2021/02/09/awaria-sieci-cieplowniczej-w-rejonie-ul-staszica/).

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl