Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Podczas webinaru właściciele firm mogą uzyskać pełną wiedzę na temat wsparcia w ramach tarczy 6.0Podczas webinaru właściciele firm mogą uzyskać pełną wiedzę na temat wsparcia w ramach tarczy 6.0

 

Tarcza antykryzysowa 6.0 pozwala firmom liczyć na wsparcie m.in. z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. O co – oprócz zwolnienia z opłacania składek – mogą ubiegać się przedsiębiorcy? Wszystkie informacje na ten temat można uzyskać podczas darmowego webinaru, organizowanego przez oddziały ZUS z województwa łódzkiego wspólnie z ŁSSE. Szkolenie odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 25 stycznia.


Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele branż zmuszonych było zaprzestać swojej działalności. W odpowiedzi na obostrzenia rząd przygotowywał kolejne tarcze pomocowe. Pomoc z tarczy PFR oraz tarczy 6.0 to aktualne narzędzia, które kierowane są do przedsiębiorców o określonym PKD.


Tarcza antykryzysowa 6.0 z założenia ma pomóc przetrwać firmom z branż, które najbardziej ucierpiały po wprowadzeniu pandemicznych zasad bezpieczeństwa. Chodzi m.in. o gastronomię, rozrywkę, rekreację czy sprzedaż detaliczną. Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o różne formy wsparcia, także te realizowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.


By mieli oni pełną wiedzą na temat możliwych form pomoc,y oddziały ZUS z województwa łódzkiego wspólnie z ŁSSE (Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną) organizują bezpłatny webinar, podczas którego omówione będą realizowane w ramach tarczy działania. – Będziemy rozmawiać na temat zwolnienia z opłacania składek, świadczeń postojowych dla osób prowadzących pozarolniczą działalność gospodarczą oraz wykonujących umowy cywilnoprawne – informuje Monika Kiełczyńska, Regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa łódzkiego.

 

Webinar zaplanowano na poniedziałek, 25 stycznia, a rozpocznie się on o godz. 10:00. Udział w internetowym szkoleniu jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział, trzeba się jednak wcześniej zapisać. Formularz rejestracji dostępny jest na stronie sse.lodz.pl oraz pod linkiem: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=aNlUOeJXaEy9MHV0ehlUK4dQGNHpQcBHpkL5ZhmxFPxUOTZDWDhYM0FVR0dRT1dSR1VCSUNKM0gzTS4u.

 

AP

 

Podczas webinaru omówione zostaną dostępne formy wsparcia w ramach tarczy 6.0Podczas webinaru omówione zostaną dostępne formy wsparcia w ramach tarczy 6.0 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl