Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Przerwa w dostawie prądu planowana jest między godz. 7:30 a 11:00Przerwa w dostawie prądu planowana jest między godz. 7:30 a 11:00

 

Będą przerwy w dostawie prądu. W piątek, 22 stycznia, przez kilka godzin energii elektrycznej pozbawieni będą mieszkańcy ul. Budryka. Rejon Energetyczny Bełchatów informuje, że planowane wyłączenia mają związek z pracami konserwatorskimi.

 

 

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź Rejon Energetyczny Bełchatów informuje, że w piątek, 22 stycznia, planują przerwę w przesyle energii elektrycznej. Prądu w gniazdkach nie będą mieć mieszkańcy nieruchomości położonych przy ul. Budryka nr 2 i 4. Dostawa wstrzymana będzie na kilka godzin, między 7:30 a 11:00 i będzie mieć ona związek z przeprowadzeniem niezbędnych prac konserwatorskich.

 

Jednocześnie Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do włączeń, a przewidywany czas przerwy oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.

 

Więcej informacji na temat planowanych prac wewnętrznych i związanych z nimi przerw w dostawie energii elektrycznej znajduje się na stronie www.pgedystrybucja.pl w zakładce: Wyłączenia (Wyłączenia pgedystrybucja.pl). W razie pytań można też dzwonić pod bezpłatny nr tel. 991.

 

AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl