Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Bełchatowski e-Jarmark Świąteczny to miejsce, w którym znaleźć można wyjątkowe prezentyBełchatowski e-Jarmark Świąteczny to miejsce, w którym znaleźć można wyjątkowe prezenty

 

Bełchatowski e-Jarmark Świąteczny to miejsce, w którym ponad stu wystawców i producentów oferuje swoje wyroby. Ci, którzy chcą dołączyć, mają jeszcze szansę. Wystarczy do 30 grudnia przesłać formularz zgłoszeniowy.

 

 

W związku z pandemią i dynamicznym rozwojem sytuacji epidemicznej tradycyjny Jarmark Świąteczny w tym roku nie zawitał na Plac Narutowicza. By wesprzeć wystawców i producentów, miasto przygotowało jego wirtualną edycję.

 

. – Zdajemy sobie sprawę, że przez wiele miesięcy wystawcy przygotowywali się do jarmarku. Zależało nam, by, mimo trudnej sytuacji epidemicznej, mieli możliwość zaprezentowania swojej wyjątkowej oferty świątecznej. Dlatego zapraszamy na nasz Bełchatowski e-Jarmark Świąteczny - mówi prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska.Udział w wydarzeniu może wziąć każdy, kto chce zaprezentować m.in. rękodzieło, dekoracje świąteczne, biżuterię czy wyroby drewniane. Lista wystawców wraz z opisem i galerią ich wyrobów będzie dostępna w specjalnej zakładce na oficjalnej stronie miasta (www.belchatow.pl) oraz na profilu facebookowym wydarzenia (https://www.facebook.com/belchatowskijarmark). Prezentacje kolejnych wystawców pojawiać się będą do 31 grudnia. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli obejrzeć asortyment i otrzymają dane kontaktowe wystawców.Aby zgłosić chęć udziału w e-Jarmarku wystarczy do 30 grudnia przesłać formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciami asortymentu na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin tegorocznego e-Jarmarku Świątecznego dostępne są w załącznikach poniżej.

 

Więcej informacji na temat Bełchatowskiego e-Jarmarku Świątecznego można uzyskać w Wydziale Promocji Kultury i Sportu bełchatowskiego magistratu pod numerem tel. 44 733 51 63.

 

AP

Załączniki:
Download this file (Formularz.doc)Formularz zgłoszeniowy[ ]38 kB
Download this file (regulamin.doc)Regulamin[ ]71 kB

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl