Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich organizują szkolenia nt. pozyskiwania środków europejskich; fot./pixabayPunkty Informacyjne Funduszy Europejskich organizują szkolenia nt. pozyskiwania środków europejskich; fot./pixabay

 

Jak aplikować o unijne środki na szkolenia? Właściciele mikro, małych i średnich przedsiębiorstw maja szansę zdobyć kompletną wiedzę w tym temacie podczas bezpłatnych webinariów. Aby wziąć w nich udział, należy się wcześniej zapisać.

 


Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie łódzkim w Bełchatowie, Łowiczu i Sieradzu zapraszają do udziału w bezpłatnym webinarium „Szkolenia szansą na rozwój - Fundusze Europejskie na szkolenia dla pracowników mikro, małych, średnich przedsiębiorstw”. Celem webinarium jest zapoznanie przedsiębiorców z zasadami aplikowania o środki na szkolenia.


Podczas internetowych warsztatów uczestnicy uzyskają wiedzę na temat dofinansowania szkoleń w ramach Bazy Usług Rozwojowych, Krajowego Funduszu Szkoleniowego, a także możliwości pozyskania pożyczki na kształcenie w ramach programu „Inwestuj w rozwój”. Prowadzący szczegółowo omówią zasady korzystania z portalu oraz instytucji udzielających wsparcia w województwie łódzkim, przedstawią także warunki, jakie należy spełnić by szkolenia zostały sfinansowane ze środków europejskich.

 

Najbliższe webinaria odbędą się w następujących terminach:

 

  • 8 grudnia 2020 roku w godz. 14:00 – 14:40 (rekrutacja do 4 grudnia 2020 r.) – organizator: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie,
  • 9 grudnia 2020 roku w godz. 10:00 – 10:40 (rekrutacja do 7 grudnia 2020 r.) – organizator: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu,
  • 15 grudnia 2020 roku w godz. 14:00 – 14:40 (rekrutacja do 11 grudnia 2020 r.) – organizator: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu.

 

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie funduszeeuropejskie.gov.pl. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.


Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

 

AP

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl