Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

banerek jarmarkW ramach bełchatowskiego jarmarku swoją opertę prezentuje już prawie 90 wystawców

 

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent bożonarodzeniowy? Zajrzyj na nasz Bełchatowski e-Jarmark Świąteczny. Jest już z nami blisko 90 wystawców, którzy oferują przeróżne rzeczy.

 

Sytuacja epidemiczna w kraju spowodowała, że zorganizowanie dorocznego Jarmarku Świątecznego w tradycyjnej formie było niemożliwe. Miasto zdecydowało więc, aby tym razem przenieść go do Internetu. – Epidemia spowodowała, że nie możemy – tak jak w poprzednich latach – spotkać się z wystawcami osobiście na placu Narutowicza. Nie mają więc możliwości, by zaprezentować swoją świąteczną ofertę, którą często przygotowują przez wiele miesięcy. Dlatego, by dać im taką szansę, przygotowaliśmy internetową wersję naszego bełchatowskiego jarmarku. Jestem przekonana, że wiele osób znajdzie w ten sposób mnóstwo pomysłów na wyjątkowe, bożonarodzeniowe prezenty – mówi Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa.

 

Jest już z nami blisko 90 wystawców z różnych stron kraju. Ich lista wraz z informacją o oferowanym asortymencie i danymi kontaktowymi dostępna jest na miejskiej stronie belchatow.pl – trzeba kliknąć w baner „Bełchatowski e-Jarmark Świąteczny”. Wystawcy będą też prezentowani na facebookowym profilu Bełchatowski e-Jarmark Świąteczny i wydarzeniu pod tą samą nazwą. Warto sprawdzać je na bieżąco, bo oferta wciąż się powiększa.  

 

>>> Wejdź na facebokoowy profil Bełchatowski e-Jarmark Świąteczny

 

Wystawcy, którzy chcą pokazać swoje produkty, mogą się bowiem zgłaszać aż do 30 grudnia. Sam jarmark trwać będzie do 31 grudnia. – Często prezenty kupujemy jeszcze w okresie pomiędzy Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem. Dlatego zaplanowaliśmy, że Bełchatowski e-Jarmark Świąteczny potrwa tym razem przez cały grudzień – podsumowuje prezydent Czechowska.

 

Przy okazji jarmarku na mieszkańców czekać będzie też sporo świątecznych atrakcji. Już teraz można pobrać wzory zawieszek na prezenty, list od św. Mikołaja, dyplom grzecznego dziecka czy świąteczne kolorowanki. Z kolei pracownicy Miejskiego Centrum Kultury, Muzeum Regionalnego i biblioteki prezentują swoje przepisy na świąteczne smakołyki. Będzie też kilka zabaw z upominkami dla internautów. Warto więc na bieżąco śledzić nasze fanpage.  

 

 

ADA

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl