Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Uczestnicy szkolenia "Eksportowe rewolucje" nauczą się, jak skutecznie prowadzić biznes międzynarodowy; fot./pixabayUczestnicy szkolenia nauczą się, jak skutecznie prowadzić biznes międzynarodowy; fot./pixabay

 

Planujesz rozszerzyć działalność firmy na rynki zagraniczne? Chcesz skutecznie eksportować, ale zastanawiasz się jak? Weź udział w cyklu bezpłatnych szkoleń i dowiedz się, jak pozyskać klientów za granicą. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 listopada.

 

 

„Eksportowe rewolucje” to kolejne z organizowanych przez Marszała Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera szkoleń dla przedsiębiorców z naszego regionu. Tym razem adresatami są właściciele firm z sektora MŚP, które zajmują się szeroko rozumianym eksportem lub dopiero planują wejście na rynki zagraniczne.

 

Podczas pięciu warsztatów poruszane będą tematy, które zapewnią uczestnikom pełną wiedzę i narzędzia do skutecznego prowadzenia biznesu. Będą one dotyczyć tematyki handlu zagranicznego i podstawowych zagadnień związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem efektywnej działalności na rynku innym niż rodzimy. Prelegenci omówią strategię eksportową produktów i usług, warunki wejścia na wybrane rynki zagraniczne oraz związane z tym wszelkie aspekty formalno-prawne. Ponadto podpowiedzą, jak sporządzić skuteczną ofertę eksportową oraz jak efektywnie prowadzić marketing i negocjacje międzynarodowe.

 

W efekcie uczestnicy szkoleń powinni zdobyć wiedzę w zakresie wytypowania nowych potencjalnych rynków docelowych, zrozumienia zagranicznych klientów, a także przygotowania firmy do wejścia na nowe rynki. Nauczy się rozumieć potrzeby i nawyki klientów zagranicznych, a także zdobędzie niezbędne umiejętności do prowadzenie międzynarodowych działań marketingowych.

 

Udział w cyklu „Eksportowe rewolucje” jest bezpłatny. Szkolenia prowadzona będą online, a ilość miejsc jest ograniczona. By wziąć w nich udział, należy się wcześniej zapisać. Przedsiębiorcy zainteresowani uczestnictwem powinni do 20 listopada 2020 roku do godz. 10:00 wypełnić, podpisać i odesłać Formularza zgłoszeniowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Formularz oraz szczegółowy harmonogram szkoleń dostępny jest na stronie biznes.lodzkie.pl.

AP

 

"Eksportowe rewolucje" to cykl pięciu bezpłatnych szkoleń

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl