Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Doradca podatkowy pomoże rozwiać wątpliwości w każdej sprawie związanej z opodatkowaniem firmyDoradca podatkowy pomoże rozwiać wątpliwości w każdej sprawie związanej z opodatkowaniem firmy

 

Przedsiębiorcy, którzy dopiero otworzyli firmę lub chcą to zrobić, mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy doradcy podatkowego. Specjalista z łódzkiego oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych będzie udzielać porad telefonicznych w czwartek, 22 października.


Jak dobrze zarządzać swoją firmą i nie zagubić się w gąszczu przepisów podatkowych? Wszyscy prowadzący działalność gospodarczą wiedzą, że nie jest to zadanie łatwe. Szczególnie, jeśli w biznesie stawia się dopiero pierwsze kroki. I tutaj z pomocą przychodzi miasto, które od ponad dwóch lat oferuje bezpłatną pomoc doradcy podatkowego. – Cieszę się, że mieszkańcy chętnie korzystają z naszej inicjatywy. Fachowe doradztwo przekłada się na zachowanie płynności finansowej przedsiębiorstwa oraz wypracowanie oszczędności. Z pewnością pozwala ono także uniknąć poważnych błędów w księgowości – mówi prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska.

 

Ze względu na epidemię koronawirusa spotkania z doradcą podatkowym mają postać dyżurów telefonicznych. Z tej formy wsparcia mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy otworzyli działalność w ostatnim czasie lub dopiero planują rozpoczęcie pracy na własny rachunek. - Zdarza się, że przedsiębiorcy pytają, gdzie mają się udać w różnych sprawach związanych z działalnością swojej firmy. Mam tu na myśli Urząd Miasta, Zakład Ubezpieczeń Społecznych czy Urząd Skarbowy. Zdarzają się także pytania z zakresu kadr i płac. Zawsze staramy się, aby osoba podczas rozmowy mieszkańcy uzyskali wszechstronną pomoc w zakresie prowadzenia działalności – mówi Urszula Walo z Krajowej Izby Doradców Podatkowych.Doradca podatkowy będzie pełnić dyżur telefoniczny w czwartek, 22 października. Wystarczy między godz. 13.00 a 15.00 zadzwonić pod nr 603 803 833. Bezpłatna porada zostanie udzielona po podaniu hasła: „konsultacje Urząd Miasta Bełchatowa”.

 

AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl