Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Szczegółowe informacje na temat nieruchomości znaleźć można w miejskim geoportaluSzczegółowe informacje na temat nieruchomości znaleźć można w miejskim geoportalu

 

Chcesz wybudować dom w Bełchatowie, szukasz atrakcyjnej i uzbrojonej działki w mieście? Sześć dogodny lokalizacji jest właśnie wystawionych przez Miasto Bełchatów na sprzedaż.


Do 23 października na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta przy ulicy Kościuszki 1, na stronie www.belchatow.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej, dostępne są dwa szczegółowe ogłoszenia, dotyczące działek budowlanych, które magistrat wystawia na sprzedaż, w drodze ustnego przetargu nieograniczonego.


Do zbycia miasto ma szczęść terenów, w większości niezabudowanych. Wszystkie są w pełni uzbrojone i znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach. Ceny podane są wraz z 23-procentowym podatkiem VAT.


Usytuowanie każdej z proponowanych działek można sprawdzić na geoportalu. Wystarczy na stronie głównej www.belchatow.pl wejść w zakładkę PRZETARGI następnie w nieruchomości, wybrać spośród wystawionych na sprzedaż ofert właściwy numer działki. W ten sposób wejdziemy na mapę, na której rozwijając z lewej strony zakładkę WMS Starostwo Powiatowe, można sprawdzić między innymi przebieg infrastruktury technicznej w interesującym nas obszarze.


Co ważne, kupując od miasta nieruchomość, nie trzeba płacić podatku od wzbogacenia. 


Przetargi zorganizowane zostaną 23 października w sali nr 316 Urzędu Miasta przy ulicy Kościuszki 1. Mogą uczestniczyć w nich osoby fizyczne i prawne po wpłaceniu w wyznaczonym terminie wadium w wysokości 10 proc.ceny wywoławczej działki. Wykaz pięciu wystawionych na sprzedaż nieruchomości zamieszczony jest TUTAJ, natomiast informacje o szóstej nieruchomości znaleźć można TUTAJ.

 

KR

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl