Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Uczniowie i wyznaczeni nauczyciele na kwarantannie będą przebywać do poniedziałku, 21 wrześniaUczniowie i wyznaczeni nauczyciele na kwarantannie będą przebywać do poniedziałku, 21 września

 

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała dzisiaj, tj. 17 września dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 1, że u jednego z uczniów klasy czwartej testy potwierdziły zakażenie koronawirusem. Dziecko od tygodnia nie miało kontaktu ze swoimi kolegami.

 

Rodzice uczniów z tego oddziału natychmiast zostali poinformowani przez dyrekcję o zaistniałej sytuacji i poproszeni o odebranie dzieci ze szkoły. Dyrekcja placówki wdrożyła zalecenia sanepidu i Kuratorium Oświaty. Uczniowie klasy czwartej do poniedziałku, 21 września pozostaną w domach, dla nich prowadzone będzie nauczanie zdalne. Na kwarantannę do poniedziałku włącznie skierowanych zostało również 8 nauczycieli wraz z rodzinami.

 

Decyzje dotyczące organizacji pracy w szkole podejmowane są na bieżąco według wytycznych zarówno sanepidu jak i piotrkowskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi.

 

KR

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl