Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

 

W sierpniu w kilku punktach miasta chwilowo zabraknie prąduW sierpniu w kilku punktach miasta chwilowo zabraknie prądu

Będą przerwy w dostawie energii elektrycznej. Z brakiem prądu liczyć się muszą mieszkańcy kilku bełchatowskich ulic. Ma to związek z etapowymi pracami konserwatorskimi, które we wskazanej lokalizacji zaplanowano na drugą połowę sierpnia.

 

 

Jak informuje PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź Rejon Energetyczny Bełchatów, 24 sierpnia chwilowo wstrzymany zostanie przesył energii elektrycznej w kilku punktach miasta. Brak prądu potrwać może kilka godzin.

 

W godz. 8:00-11:00 energii elektrycznej zabraknie w rejonie Politanic. W tym samym czasie prąd nie popłynie również w rejonie ulic Wspólnej, Iglastej oraz Jutrzenki.

 

Więcej informacji na temat planowanych prac oraz szczegółowy harmonogram wyłączeń znaleźć można na stronie www.pgedystrybucja.pl. W razie pytań można także zadzwonić pod bezpłatny nr tel. 991. Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do włączeń, a przewidywany czas przerwy oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl