Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Jednym ze sposobów na pokrycie kosztów fotowoltaiki może być pożyczka z WFOŚiGW w ŁodziJednym ze sposobów na pokrycie kosztów fotowoltaiki może być pożyczka z WFOŚiGW w Łodzi; fot./pixabay

 

Masz firmę i planujesz montaż instalacji fotowoltaicznej? Możesz skorzystać ze wsparcia finansowego oferowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Zapisz się na szkolenie online, które odbędzie się 6 sierpnia i poznaj wszystkie szczegóły.

 

 

Instalacja fotowoltaiczna to jeden z elementów systemu OZE, czyli odnawialnych źródeł energii. Żeby jednak móc korzystać z energii słonecznej do ogrzewania domu czy biura, zapewnienia ciepłej wody użytkowej i zasilania prądem wszystkich urządzeń, najpierw trzeba sporo zainwestować w montaż fotowoltaiki. Szacuje się, że cała inwestycja w panele fotowoltaiczne mocowane na dachu o pochyleniu 30–40 proc. i krytym blachodachówką wyniesie ok. 25 tys. zł. Można tę kwotę zapłacić przy użyciu własnych środków lub poszukać źródeł zewnętrznego współfinansowania.

 

Jednym ze sposobów na pokrycie kosztów lub ich części może być pożyczka z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Przedsiębiorcy z województwa łódzkiego w czwartek, 6 sierpnia, mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu online, podczas którego eksperci funduszu przedstawią pełną ofertą wsparcia finansowego dla tego typu inwestycji oraz wyjaśnią wszelkie procedury. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, aby wziąć udział w warsztatach należy się wcześniej zarejestrować.

 

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko uczestnika, nazwę podmiotu i jego siedzibę, adres email, datę oraz nazwę programu szkolenia, należy przesłać do 5 sierpnia do godz. 15:00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej informacji na stronie WFOŚiGW w Łodzi TUTAJ.

 

AP

 

file

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl