Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

By wiąć udział w spotkaniu informacyjnym w Bełchatowie 6 sierpnia, nelży się wcześniej zarejestrowaćBy wiąć udział w spotkaniu informacyjnym w Bełchatowie 6 sierpnia, nelży się wcześniej zarejestrować

 

Twoja firma ucierpiała z powodu Covid-19? Potrzebujesz wsparcia w jej rozwoju a nie wiesz jak uzyskać pomoc? Weź udział w bezpłatnym spotkaniu dla przedsiębiorców organizowanym przez Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego i Wojewódzkim Urzędem Pracy w Łodzi. Już 6 sierpnia w Bełchatowie fachowcy przedstawią m.in. ofertę dotacji, pożyczek czy funduszy unijnych.


Zachowanie płynności finansowej ma kluczowe znaczenie w każdym biznesie, bez względu na jego skalę. Związany z epidemią koronawirusa lockdown spowodował, że całe sektory zostały z dnia na dzień odcięte od stałych źródeł dochodów. Mimo, że większość obostrzeń związanych z Covid-19 została zdjęta, wiele mikro, małych i średnich przedsiębiorstw odczuwa negatywne skutki kilkumiesięcznych ograniczeń. By ratować gospodarkę, rząd wprowadził szereg rozwiązań zawartych m.in. w tzw. Tarczach Antykryzysowych. To jednak nie jedyne formy pomocy dla przedsiębiorców.


Właściciele lokalnych firm z województwa łódzkiego mogą liczyć na ponad miliard zł wsparcia w formie dotacji i preferencyjnych pożyczek. Informację o wszystkich możliwościach i programach przekazywane są podczas bezpłatnych wakacyjnych spotkań z cyklu „Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego”. Specjaliści z łódzkiego Urzędu Marszałkowskiego, Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy przybliżą zasady pozyskiwania wsparcia w zakresie rozwoju przedsiębiorstwa, jak również formy pomocy związane ze skutkami epidemii SARS-CoV-2. Moa m.in. o dotacjach, pożyczkach, bonach rozwojowych czy funduszach unijnych. Dodatkowo ŁARR przeprowadzi szkolenie z prawidłowego wypełniania wniosków o pożyczkę.


Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, aby wziąć udział w spotkaniu, należy się wcześniej zarejestrować. Można to zrobić na trzy sposoby:

 

  • formularz on-line TUTAJ,
  • telefonicznie (w godz. 9.00-15.00) nr. tel. 72 454 40 19,
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, nazwę firmy oraz miejsce spotkania.

 

Spotkanie w Bełchatowie odbędzie się w najbliższy czwartek, 6 sierpnia, o godz. 13:00 w Centrum Kształcenia Praktycznego przy ul. Czaplinieckiej. Każdy uczestnik otrzyma materiały informacyjne na wskazany podczas rejestracji adres email.

 

AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl