joombig banner rotation images

Menu

Lokale oferowane przez BTBS mogą być przeznaczone na prowadzenie różnego rodzaju działalności gospodarczejLokale oferowane przez BTBS mogą być przeznaczone na prowadzenie różnego rodzaju działalności gospodarczej

 

Poszukujesz lokalu handlowo-usługowego? Bełchatowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego ma do wynajęcia dwa lokale użytkowe, każdy o powierzchni powyżej 100 mkw. – jeden przy ul. Świętej Barbary, a drugi przy al. Wyszyńskiego. Zainteresowani mogą składać oferty dot. oferty stawki czynszowej w siedzibie BTBS-u przy ul. Fabrycznej.

 

 

Bełchatowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego ma w swoich zasobach 25 lokali użytkowych. Aktualnie oferuje do wynajęcia dwa z nich. Pierwszy, o powierzchni 137,2 mkw. znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego przy ul. św. Barbary 2 na Binkowie. Z kolei drugi, nieco mniejszy (powierzchnia 123,8 mkw.) znajduje się na parterze bloku przy al. Wyszyńskiego 6/2 H.

 

– Nasze lokale mają atrakcyjną lokalizację w pobliżu innych punktów handlowych i usługowych. Z kolei kształt i rozmieszczenie pomieszczeń pozwalają dostosować je do różnych form działalności gospodarczej. Mogą to być sklepy, gabinety lekarskie, rehabilitacyjne czy kosmetyczne, ale nie tylko. Duża powierzchnia pozwala na otwarcie chociażby siłowni czy szkoły tańca. Możliwości jest naprawdę sporo – mówi prezes BTBS-u Zbigniew Kuchciak.

 

Oferowane do wynajmu lokale składają się z pomieszczenia usługowego i sanitarnego, posiadają również wszystkie media, tj. instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną oraz centralne ogrzewanie.

 

Czynsz ustalony zostanie w drodze negocjacji. Wszyscy zainteresowani BTBS-u mogą składać pisemne oferty ze wskazaniem deklarowanego, miesięcznego czynszu za wynajem w siedzibie spółki przy ul. Fabrycznej 1/1 HA. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie www.belchatowskietbs.pl, informacji uzyskać można także pod nr tel. 44 632 65 19.

 

AP

 

Obydwa oferowane przez BTBS lokale mają powierzchnię powyżej 100 mkw.Obydwa oferowane przez BTBS lokale mają powierzchnię powyżej 100 mkw.

 

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020