joombig banner rotation images

Menu

 Anonimową ankietę satysfakcji klienta wypełnić można onlineAnonimową ankietę satysfakcji klienta każdy może wypełnić online

 

Petenci bełchatowskiego magistratu przez cały rok mogą oceniać pracę urzędników, a tym samym wpływać na podnoszenie jakości usług. Specjalna ankieta dostępna jest m.in. w wersji online.

 

 

W bełchatowskim urzędzie miasta coraz więcej spaw można załatwić drogą elektroniczną. Jest to ważne szczególnie teraz, w dobie koronawirusa. Nie wychodząc z domu, przez internet ocenimy również pracę urzędników. Wystarczy wejść na stronę www.belchatow.pl, w zakładkę „Ankieta Zadowolenia Klienta” i odpowiedzieć na kilka pytań zamkniętych. Zajmie to zaledwie kilka minut.

 

Pytania dotyczą m.in. tego, co załatwialiśmy w urzędzie i z jakim efektem, źródeł pozyskiwania niezbędnych informacji, a także podejścia i sposobu pracy urzędnika. W skali od 1 do 5 ocenić możemy jego uprzejmość, szybkość, terminowość i skuteczność działania. W kwestionariuszu jest też miejsce na wyrażenie własnych sugestii i oczekiwań w związku z załatwianiem spraw w magistracie.

 

Pracę urzędu ocenić może każdy, kto choć raz korzystał z jego usług. Opinie mieszkańców są ważne, dzięki nim bowiem urzędnicy stale podnoszą jakość świadczonych usług, usprawniają swoją pracę, tworzą nie tylko profesjonalne, ale i przyjazne warunki obsługi petentów w magistracie.

 

Anonimowa ankieta dostępna jest przez cały rok, wypełnić więc ją można w dowolnym momencie, także przy okazji wizyty w urzędzie. Tu, m.in. w punkcie informacji, otrzymamy jej wersję papierową, którą po uzupełnieniu wrzucić należy do specjalnej skrzynki.

 

KZB

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020