Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

28 maja doradcy podatkowi będą udzielać porad telefonicznych początkującym przedsiębiorcom28 maja doradcy podatkowi będą udzielać porad telefonicznych początkującym przedsiębiorcom

 

Wszystkie osoby myślące o otwarciu działalności gospodarczej lub założyły firmę w ostatnim czasie mogą skorzystać z darmowej porady podatkowej. W związku z epidemią koronawirusa najbliższe konsultacje zaplanowane na 28 maja będą mieć formę dyżuru telefonicznego. Wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo zarówno przedsiębiorcom, jak i fachowcom z Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

 

 

Od blisko dwóch lat przedsiębiorcy mogą korzystać z bezpłatnej pomocy doradcy podatkowego. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, wcześniej miały miejsce w magistracie. Spotkania przedsiębiorców z doradcami podatkowymi. Epidemia koronawirusa i wprowadzone w związku z nią obostrzenia sanitarne powodują, że najbliższe będzie mieć formę konsultacji telefonicznych. Podczas dyżuru zaplanowanego doradca służyć będzie pomocą przedsiębiorcom planującym otwarcie własnego biznesu i tym, którzy rozpoczęli działalność w ostatnim czasie.

 

 

- Osoby stawiające pierwsze kroki w biznesie bezdyskusyjnie potrzebują wsparcia prawnego i my, doradcy podatkowi, doskonale to rozumiemy. Rozmawiamy, objaśniamy i pomagamy przy wypełnianiu dokumentów – podkreśla Sylwia Jankowska z KIDP w Łodzi, która udzielać będzie porad bełchatowskim przedsiębiorcom. - Zgłaszający się po porady przedsiębiorcy mają różny stopień świadomości podatkowej. Czasem nie odróżniają podstawowych kwestii. A najważniejsza sprawa to pomoc w wyborze korzystnej formy opodatkowania, bo to ma ogromny wpływ na wysokość płaconego podatku dochodowego – dodaje doradca Jankowska.

 

 

Wszystkie osoby rozpoczynające swoją działalność lub właściciele otwartych w ostatnich miesiącach firm będą mogły uzyskać fachową pomoc w czwartek 28 maja. Wystarczy między godz. 13.00 a 15.00 zadzwonić pod nr 44 307 04 35. Bezpłatna porada zostanie udzielona po podaniu hasła: „konsultacje Urząd Miasta Bełchatowa”.

 

AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl