Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

28 maja doradcy podatkowi będą udzielać porad telefonicznych początkującym przedsiębiorcom28 maja doradcy podatkowi będą udzielać porad telefonicznych początkującym przedsiębiorcom

 

Wszystkie osoby myślące o otwarciu działalności gospodarczej lub założyły firmę w ostatnim czasie mogą skorzystać z darmowej porady podatkowej. W związku z epidemią koronawirusa najbliższe konsultacje zaplanowane na 28 maja będą mieć formę dyżuru telefonicznego. Wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo zarówno przedsiębiorcom, jak i fachowcom z Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

 

 

Od blisko dwóch lat przedsiębiorcy mogą korzystać z bezpłatnej pomocy doradcy podatkowego. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, wcześniej miały miejsce w magistracie. Spotkania przedsiębiorców z doradcami podatkowymi. Epidemia koronawirusa i wprowadzone w związku z nią obostrzenia sanitarne powodują, że najbliższe będzie mieć formę konsultacji telefonicznych. Podczas dyżuru zaplanowanego doradca służyć będzie pomocą przedsiębiorcom planującym otwarcie własnego biznesu i tym, którzy rozpoczęli działalność w ostatnim czasie.

 

 

- Osoby stawiające pierwsze kroki w biznesie bezdyskusyjnie potrzebują wsparcia prawnego i my, doradcy podatkowi, doskonale to rozumiemy. Rozmawiamy, objaśniamy i pomagamy przy wypełnianiu dokumentów – podkreśla Sylwia Jankowska z KIDP w Łodzi, która udzielać będzie porad bełchatowskim przedsiębiorcom. - Zgłaszający się po porady przedsiębiorcy mają różny stopień świadomości podatkowej. Czasem nie odróżniają podstawowych kwestii. A najważniejsza sprawa to pomoc w wyborze korzystnej formy opodatkowania, bo to ma ogromny wpływ na wysokość płaconego podatku dochodowego – dodaje doradca Jankowska.

 

 

Wszystkie osoby rozpoczynające swoją działalność lub właściciele otwartych w ostatnich miesiącach firm będą mogły uzyskać fachową pomoc w czwartek 28 maja. Wystarczy między godz. 13.00 a 15.00 zadzwonić pod nr 44 307 04 35. Bezpłatna porada zostanie udzielona po podaniu hasła: „konsultacje Urząd Miasta Bełchatowa”.

 

AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl